[Zapowiedź] Piłkarski festiwal Bruk-Bet Termalica Kids Cup z okazji Dnia Dziecka 2024

Już w najbliższą niedzielę , czekają nas wielkie piłkarskie emocje, w Niecieczy! Rozegrana zostanie kolejna odsłona festiwalu piłkarskiego „BRUK-BET TERMALICA KIDS CUP” . W turnieju weźmie udział ponad 80 zespołów w kategoriach wiekowych U-7, U-8, U-9 chłopców oraz U-11 i U-13 dziewcząt.

24 maja, 2024


Strona Główna / Akademia

Już w najbliższą niedzielę , czekają nas wielkie piłkarskie emocje, w Niecieczy! Rozegrana zostanie kolejna odsłona festiwalu piłkarskiego „BRUK-BET TERMALICA KIDS CUP” . W turnieju weźmie udział ponad 80 zespołów w kategoriach wiekowych U-7, U-8, U-9 chłopców oraz U-11 i U-13 dziewcząt. Ciekawa stawka uczestników gwarantuje wysoki poziom sportowy i fantastyczne futbolowe pojedynki. W Niecieczy zobaczymy przedstawicieli klubów z 5 województw oraz oczywiście zespoły gospodarzy Bruk-Betu Termalica Nieciecza.

 

 

Turniej został podzielony na dwie części:

  • Sesja poranna – godz. 9:00 – 13:30 – drużyny w kategoriach wiekowych Skrzatów, Żaki (1 grupa) oraz turnieje dziewcząt U-11 i U-13,
  • Sesja popołudniowa – godz. 14:00-18:30 – drużyny w kategorii wiekowej Żaków – roczniki 2015 i 2016

 

Wszystkie  harmonogramy spotkań, grupy  będą w pod linkiem TUTAJ oraz na facebooku „Bruk-Bet Termalica YouthCup” i naszej stronie internetowej www.termalica.brukbet.com

 

Turniej zgodnie z rekomendacjami PZPN dla rozgrywek dziecięcych odbywa się bez publikacji wyników i tabel. Gramy dla rozwoju i radości z uprawiania piłki nożnej .

 

Relacje z całego wydarzenia będzie można śledzić za pośrednictwem kanałów social-media Klubu oraz profilu Akademii Piłkarskiej na facebooku „Akademia BBT” .

 

Zmagania piłkarskie to nie wszystko co dla Was przygotowaliśmy. Wśród dodatkowych atrakcji będą na Was czekać występy dzieci z Publicznego Katolickiego Zespołu Szkół im. Armii Krajowej w Niecieczy oraz lokalnego zespołu teatralnego, bezpłatne atrakcje dla dzieci, takie jak: przejazd kolejką turystyczną, laserowy paintball, animacje artystyczne, miasteczko piłkarskie R-GOL i Adidas, w tym piłkarska tarcza punktowa, ,,Strzał mocy’’, strefa TEQ-BALL, zamki dmuchane oraz wiele innych. Dodatkowo odbędzie się otwarcie Klubu i Strefy Kibica w nowej odsłonie! Impreza połączona będzie z transmisją wyjazdowego meczu drużyny Bruk-Bet Termalica Nieciecza z Wisłą Kraków.

Wyjątkowym zakończeniem ekscytującego dnia będzie koncert Gwiazdy Wieczoru – Sylwii Grzeszczak – a to wszystko przy Stadionie w Niecieczy.

Nie może Was zabraknąć w tym wyjątkowym dniu, który obfitować będzie w radość, sportowe i koncertowe emocje oraz rodzinne wspomnienia. Dołączcie do nas i uczcijcie Dzień Dziecka oraz Dzień Mamy na sportowo i wesoło!

 

 

Niedzielne wydarzenie to kolejna edycja turnieju – „Bruk-Bet Termalica Kids”, który organizowany jest w Niecieczy nieprzerwanie od 2019 roku i dotychczas w tych piłkarskich zmaganiach udział wzięło ponad 3000 dzieci z Polski i Europy. Bruk-Bet Termalica Kids Cup jest to cykl turniejów piłkarskich organizowanych przez Akademię Piłkarską Bruk-Bet Termalica Niecieca. Co roku gościmy zespoły z całej Polski i Europy! Dotychczas w turnieju zagrały m.in. takie drużyny jak: Ruch Lwów, Tartan Presov, MFK Karvina, RedFox Stara Lubovnia, Radomiak Radom, Widzew Łódź, GKS Tychy, Cracovia Kraków, Korona Kielce, Motor Lublin, Resovia Rzeszów, Beniaminek Krosno i wiele innych…

 

 

Sponsorzy i partnerzy festiwalu piłkarskiego „BRUK-BET TERMALICA KIDS CUP”:

  • Sponsor Tytularny Turnieju – BRUK-BET Sp. z o.o. – polski producent kostki brukowej i wyrobów betonowych dla domu, ogrodu i drogownictwa z siedzibą w Niecieczy. Firmę stanowią marki: Bruk-Bet, Termalica, Bruk-Bet Fotowoltaika, Georyt, Termobet i Intrac.
  • Patronat Turnieju – Powiat Tarnowski.
  • Partnerzy Techniczni Turnieju – sieć sklepów piłkarskich R-GOL, Adidas.
  • Partnerzy – Stowarzyszenie „Pasja Futbolu”, Agencja artystyczna „E-MUZ”
  • Miejsce Turnieju – Obiekty treningowe Bruk-Bet Termalica Nieciecza.
  • Organizator Turnieju – Akademia Piłkarska Bruk-Bet Termalica Nieciecza.

 

Turniej odbędzie się dzięki wsparciu i pod patronatem Powiatu Tarnowskiego.

 

 

Celem Turnieju jest popularyzacja gry w piłkę nożną oraz propagowanie postawy „Fair Play”, dlatego wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.