Festyn Rodzinny z lotu ptaka [ZDJĘCIA]

Ostatnia niedziela maja w Niecieczy była bardzo udana. Wszystko za sprawą Festynu Rodzinnego z okazji Dnia Mamy i Dnia Dziecka i pewnego zwycięstwa „Słoni” w starciu z „Białą Gwiazdą”. Otwarcie Klubu Kibica Cafe & Bistro, Turniej BBT Kids Cup, wspólne oglądanie meczu Wisła Kraków – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (0:3!), przejazd kolejką po stadionie „Słoni”, masa […]

27 maja, 2024


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Ostatnia niedziela maja w Niecieczy była bardzo udana. Wszystko za sprawą Festynu Rodzinnego z okazji Dnia Mamy i Dnia Dziecka i pewnego zwycięstwa „Słoni” w starciu z „Białą Gwiazdą”.

Otwarcie Klubu Kibica Cafe & Bistro, Turniej BBT Kids Cup, wspólne oglądanie meczu Wisła Kraków – Bruk-Bet Termalica Nieciecza (0:3!), przejazd kolejką po stadionie „Słoni”, masa atrakcji dla dzieci. Przez cały dzień młodsi i starsi znaleźli coś dla siebie. Wieczorem wystąpiła gwiazda wieczoru Sylwia Grzeszczak, która porwała publiczność w Niecieczy. Popularna wokalistka przyciągnęła prawdziwe tłumy!

Zobaczcie jak to wyglądało z powietrza! Przed wami pierwsza porcja zdjęć z emocjonującej niedzieli.

fot. Andrzej Adamski

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.