Festyn Rodzinny w mediach

Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka i Dnia Mamy to wydarzenie, które na długo zapisze się w pamięci lokalnej społeczności.  W Niecieczy od samego poranka czekało mnóstwo rozrywki dla młodszych i starszych, ale głównymi atrakcjami zdecydowanie można określić otwarcie Klubu Kibica Cafe & Bistro wraz z specjalną Strefą Kibica oraz koncert Sylwii Grzeszczak. Festyn Rodzinny […]

3 czerwca, 2024


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka i Dnia Mamy to wydarzenie, które na długo zapisze się w pamięci lokalnej społeczności. 

W Niecieczy od samego poranka czekało mnóstwo rozrywki dla młodszych i starszych, ale głównymi atrakcjami zdecydowanie można określić otwarcie Klubu Kibica Cafe & Bistro wraz z specjalną Strefą Kibica oraz koncert Sylwii Grzeszczak. Festyn Rodzinny przyciągnął uwagę sporej ilości mediów – lokalnych i nie tylko.

O niecieczańskiej imprezie rozpisywały się m.in.Radio RDN Małopolska, Ilustrowany Kurier Codzienny Tarnów, Tarnów Nasze Miasto, Party.plKoncertowy Tarnów, Imprezowy Region czy Radio Eska. (materiały do zobaczenia po kliknięciu w odnośnik).

Wszystkim mediom dziękujemy za współpracę. Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach w Niecieczy.

 

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.