Wspólne kibicowanie biało-czerwonym w Strefie Kibica!

Do Mistrzostw Europy w piłce nożnej coraz bliżej. W Klubie Kibica Cafe & Bistro w Niecieczy czeka specjalna Strefa Kibica!  Już jutro (piątek 7 czerwca) zapraszamy na wspólne kibicowanie biało-czerwonym w towarzyskim meczu Polska – Ukraina. Dla podopiecznych Michała Probierza będzie to pierwszy z dwóch sprawdzianów przed rozpoczęciem turnieju w Niemczech. Przyjdź do naszej Strefy […]

6 czerwca, 2024


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Do Mistrzostw Europy w piłce nożnej coraz bliżej. W Klubie Kibica Cafe & Bistro w Niecieczy czeka specjalna Strefa Kibica! 

Już jutro (piątek 7 czerwca) zapraszamy na wspólne kibicowanie biało-czerwonym w towarzyskim meczu Polska – Ukraina. Dla podopiecznych Michała Probierza będzie to pierwszy z dwóch sprawdzianów przed rozpoczęciem turnieju w Niemczech. Przyjdź do naszej Strefy Kibica i oglądnij ten mecz na specjalnym telebimie! W piątek jak i przez całe Mistrzostwa Europy będziemy dla Was transmitować zmagania na jednym ekranie w tym samym czasie.

Mecz Polska – Ukraina o godz. 20:45. Klub Kibica Cafe & Bistro czynny w godzinach 16:00 – 23:00. Do zobaczenia!

 

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.