Wielkie emocje mimo porażki. Polska – Holandia w Strefie Kibica [GALERIA]

Na dobre rozpoczęliśmy Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Reprezentacja Polski przegrała w pierwszym meczu z Holandią 1:2.  Inauguracyjne starcie piłkarzy Michała Probierza wywoływało ogromne emocje wśród kibiców piłki nożnej. Polacy mimo porażki zostawili po sobie dobre wrażenie i zafundowali fanom ciekawe widowisko. Starcie przyciągnęło do Niecieczy duże grono odbiorców. Nie brakowało biało-czerwonych flag, czapek, koszulek […]

16 czerwca, 2024


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Na dobre rozpoczęliśmy Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Reprezentacja Polski przegrała w pierwszym meczu z Holandią 1:2. 

Inauguracyjne starcie piłkarzy Michała Probierza wywoływało ogromne emocje wśród kibiców piłki nożnej. Polacy mimo porażki zostawili po sobie dobre wrażenie i zafundowali fanom ciekawe widowisko. Starcie przyciągnęło do Niecieczy duże grono odbiorców. Nie brakowało biało-czerwonych flag, czapek, koszulek czy trąbek. Strefa Kibica żyła meczem z Holandią i mocno dopingowała polskich piłkarzy.

Powtórka już w najbliższy piątek podczas spotkania z Austrią. Zobaczcie galerię z polskiej inauguracji Euro 2024.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.