[AKADEMIA] Zapraszamy na Bruk-Bet Termalica Youth Cup U-11, U-10

W niedzielę 23 czerwca na obiektach treningowych w Niecieczy rozegrana zostanie trzecia edycja młodzieżowego międzynarodowego turnieju „BRUK-BET TERMALICA YOUTH CUP” w kategoriach wiekowych U-11 i U-10 chłopców (roczniki 2013 i 2014).

21 czerwca, 2024


Strona Główna / Akademia

Dla wszystkich, którym piłki nożnej nigdy nie jest za wiele zapraszamy w ten weekend do Niecieczy gdzie czekają nas spore piłkarskie emocje. W niedzielę 23 czerwca na obiektach treningowych w Niecieczy rozegrana zostanie trzecia edycja młodzieżowego międzynarodowego turnieju „BRUK-BET TERMALICA YOUTH CUP” w kategoriach wiekowych U-11 i U-10 chłopców (roczniki 2013 i 2014). Stawka uczestników gwarantuje wysoki poziom sportowy i ciekawe futbolowe pojedynki. Patronat nad turniejem w którym zagra łącznie 24 drużyny z Polski i Słowacji objął Powiat Tarnowski.   W akcji zobaczymy najlepsze Akademie w Polsce i zagranicznych gości – Bardfa Academy. Początek turnieju w niedzielę 23 czerwca o godzinie 9:00.

 

 

Program turnieju „BRUK-BET TERMALICA YOUTH CUP” U-11 i U-10 chłopców

14 drużyn w kategorii U10 zostało podzielone na 2  grupy A/B, w kategorii U11 na boisku zobaczymy 10 zespołów podzielonych także na 2 grypy. Łącznie turniej zostanie rozegrany na sześciu boiskach o wymiarach 30×60 metrów. Rozegranych zostanie w sumie 66 spotkań w obu kategoriach wiekowych, a każde z nich potrwa 18 minut (5 min. przerwy pomiędzy meczami). Najlepsze 4 zespoły w każdej kategorii wiekowej będą miały możliwość rozegrania swoich medalowych spotkań na głównym stadionie Bruk-Bet Termalica Nieciecza w wyjątkowej oprawie.

 

Harmonogram gier turnieju „BRUK-BET TERMALICA YOUTH CUP” U11 i U10, będzie dostępny w aplikacji mobilnej naszego partnera VIRIUM. Do pobrania bezpłatnie na każdy telefon/smartfon w sklepie Play na androida i w sklepie App Store na iOS. Aby mieć dostęp do terminarza gier, wszystkich aktualnych wyników oraz tabel należy podać kod organizatora >>>  bbt

 

Harmonogram gier i wyniki na żywo w kategorii U-11 można śledzić pod linkiem  – https://bit.ly/match-bbtyouth_U-11

 • Niedziela23.06.2024 –  faza grupowa 10:00 – 14:00
  • Faza pucharowa –  14:00 – 16:30
  • Ceremonia zakończenia – około godz. 17:00

 

Harmonogram gier i wyniki na żywo w kategorii U-10 można śledzić pod linkiem – https://bit.ly/match-bbtyouth_U-10

 • Niedziela – 23.06.2024 –  faza grupowa 9:00 – 14:30
  • Faza pucharowa –  15:00 – 16:00
  • Ceremonia zakończenia – około godz. 16:00

 

Celem Turnieju jest popularyzacja gry w piłkę nożną oraz propagowanie i krzewienie postawy „Fair play”, dlatego wstęp na wydarzenie jest wolny. Bądźcie z nami w Niecieczy i dopingujcie swoich faworytów. Serdecznie zapraszamy !

Tym bardziej, ze podczas wspierania swoich zawodników będzie można skorzystać z oferty nowego miejsca na sportowej mapie naszego regionu czyli Klubu Kibica Cafe & Bistro w którym będzie można można liczyć na transmisję meczów, pyszne dania na słodko i słono, sklep kibica i piłkarski klimat jakiego nie ma nigdzie indziej!

 

 

Sponsorzy i partnerzy turnieju „BRUK-BET TERMALICA YOUTH CUP” U11 i U-10 chłopców

 • Sponsor Tytularny Turnieju – BRUK-BET – polski producent kostki brukowej i wyrobów betonowych dla domu, ogrodu i drogownictwa z siedzibą w Niecieczy. Firmę stanowią marki: Bruk-Bet, Termalica, Bruk-Bet Fotowoltaika, Georyt, Termobet i Intrac.
 • Patronat Turnieju – Powiat Tarnowski.
 • Partnerzy Techniczni Turnieju – sieć sklepów piłkarskich R-GOL, Aplikacja VIRIUM.
 • Partner – Klub Kibica Cafe & Bistro
 • Miejsce Turnieju – Obiekty treningowe Bruk-Bet Termalica Nieciecza.
 • Organizator Turnieju – Akademia Piłkarska Bruk-Bet Termalica Nieciecza.

 

Turniej odbędzie się dzięki wsparciu i pod patronatem Powiatu Tarnowskiego.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.