Remis z Puszczą w upalnym meczu kontrolnym

Na boisku w Niecieczy zespół Bruk-Bet Termaliki zmierzył się z ekipą Puszczy Niepołomice.  Spotkanie z rywalem z PKO Ekstraklasy był doskonałą okazją na ostatnie szlify przed zbliżającym się sezonem Betclic 1. Ligi. Wysoka temperatura, która sięgała 30 stopni nie przeszkodziła w ciekawym meczu kontrolnym. Potrzebne były jedynie przerwy na nawodnienie w trakcie spotkania. Piłkarze „Słoni” […]

12 lipca, 2024

Na boisku w Niecieczy zespół Bruk-Bet Termaliki zmierzył się z ekipą Puszczy Niepołomice.

Piłkarze „Słoni” objęli prowadzenie już w 10′ minucie meczu za sprawą Andrzeja Trubehy. W dalszej części ofensywnie ustawiona ekipa gospodarzy miała swoje szanse, ale na przerwę zespoły schodziły z wynikiem 1:0.

Po zmianie stron dobre momenty miała Puszcza, ale szczelna defensywa „Słoni” nie pozwalała na wiele. Rywale z Niepołomic dopięli jednak swego i w 85′ minucie zdołali trafić bramkę wyrównującą. Takim wynikiem zakończyło się spotkanie w Niecieczy.

Skład wyjściowy: Chovan – Putivtsev, Kasperkiewicz, Spendlhofer – Dombrovskyi, Ambrosiewicz, Zaviyskyi, Wolski – Jakubik, Trubeha, Faßbender.

Więcej o spotkaniu, składach i zmianach w relacji tekstowej na platformie X.