Bruk-Bet Termalica Conference


Strona Główna /

Bruk-Bet Termalica Conference to konferencja szkoleniowa skierowana do trenerów piłki nożnej oraz osób zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy w zakresie szkolenia piłkarskiego. Tegoroczna konferencja zatytułowana „Przewaga taktyczna jako element strategii meczowej” poświęcona będzie taktycznym aspektom współczesnej piłki nożnej.

Wydarzenie odbędzie się pod patronatem Małopolskiego Związku Piłki Nożnej oraz Zespołu Kształcenia i Licencjonowania Trenerów PZPN. Certyfikat udziału w konferencji jest równoznaczny z zaliczeniem przez PZPN godzin niezbędnych do przedłużenia licencji:
• 2 godziny dla trenerów z licencją: UEFA PRO
• 4 godziny dla trenerów z licencją: UEFA EY, UEFA A, UEFA B
• 3 godziny dla trenerów z licencją: GRASSROOTS C, GRASSROOTS D

Prelegentami tegorocznej, IV edycji Bruk-Bet Termalica Conference będą: Miłosz Stępiński (Trener Reprezentacji Polski U20), Ireneusz Pietrzykowski (Trener ŁKS Łagów – 3 liga) oraz Tomasz Włodarek (Asystent Trenera GKS Katowice – 1 liga).

Prelegenci

Miłosz Stępiński (trener z licencją UEFA PRO) – obecnie trener reprezentacji Polski do lat 20, a w przeszłości selekcjoner kadry kobiet. Autor i współautor wielu publikacji naukowych i metodyczno-szkoleniowych z zakresu piłki nożnej.

Ireneusz Pietrzykowski (trener z licencją UEFA A) – aktualnie trener III-ligowego zespołu ŁKS Łagów. W przeszłości trener między innymi: GKS Nowiny, Naprzód Jędrzejów, Nida Pińczów, Granat Skarżysko, czy AKS Busko-Zdrój.

Tomasz Włodarek (trener z licencją UEFA A) – współzałożyciel grupy trenerów „Deduktor” zajmującej się szkoleniem zawodników i trenerów z szeroko pojętej tematyki rozumienia gry. Doświadczenie w piłce młodzieżowej zdobywał między innymi jako członek sztabów młodzieżowych reprezentacji Polski, zaś na poziomie seniorskim w klubach od II ligi do Ekstraklasy (m.in. GKS Jastrzębie, Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Widzew Łódź). Aktualnie Asystent Trenera w GKS Katowice (1 liga).

Informacje organizacyjne:
Miejsce: Biurowiec firmy Bruk-Bet (Sala kinowa), Nieciecza 199, 33-240 Żabno
Termin: 26 listopad 2022 roku
Godzina: 9:00-14:00 (rejestracja od godziny 8:00)

Harmonogram konferencji:

08:00-09:00Rejestracja uczestnikówBiurowiec Firmy Bruk Bet
09:00 – 10:15Miłosz Stępiński Trener Reprezentacji Polski U-20TAKTYKA GRY W ATAKU:  “Współpraca “9” i “10” w ataku” – teoria i praktyka
10:30 – 11.45Ireneusz Pietrzykowski Trener III – ligowej drużyny ŁKS ŁagówTAKTYKA GRY W OBRONIE: “Zasady funkcjonowania w obronie niskiej na przykładzie drużyny ŁKS Łagów”
11.45 – 12:15Przerwa kawowa
12:15 – 13:30Tomasz Włodarek Współzałożyciel grupy Deduktor / Asystent Trenera w GKS KatowiceTAKTYKA GRY W ATAKU: “Zasady indywidualne i zespołowe w ataku”
13:30 – 14.00Zakończenie konferencji 
*plan może ulec zmianie.

Koszt uczestnictwa w BBT Conference wynosi w przedsprzedaży do dnia 31 października 2022 roku 179 zł oraz w normalnej sprzedaży od 1 listopada 2022 roku 229 zł.

Liczba miejsc ograniczona: 170

REJESTRACJA NA KONFERENCJE ODBYWAĆ SIĘ BĘDZIE WYŁĄCZNIE PRZEZ portal WWW.PZPN24.PZPN.PL

APLIKACJA NA WYDARZENIE JEST RÓWNOZNACZNA Z ZAPOZANIEM SIĘ I AKCEPTACJĄ REGULAMINU DOSTĘPNEGO >>> TUTAJ

Bezpośrednio po dokonaniu rejestracji należy opłacić przelewem uczestnictwo w konferencji:

Dane do przelewu:

Nazwa: Bruk-Bet Termalica Nieciecza SSA

mBank: 52 1140 2075 0000 4174 6100 1007

Kwota: 179 zł (w przypadku płatności do 31.10.2022) lub 229 zł (w przypadku płatność od 1 listopada 2022)

Tytuł przelewu: BBT Conference – „nazwisko i imię uczestnika”

UWAGA! Warunkiem przyjęcia na wydarzenie jest załączenie do Wniosku (Konto Trenera na PZPN24 -zakładka „Moje wioski”) potwierdzenia opłaty za udział w Konferencji oraz przesłanie go na adres organizatora:akademia-termalica@bruk-bet.pl

BRAK PRZESŁANIA POTWIERDZENIA PRZELEWU ZA UDZIAŁ W KONFERENCJI 24 GODZINY OD APLIKACJI SKUTKOWAC BĘDZIE ODRZUCENIEM WNIOSKU!

Istnieje możliwość otrzymania faktury za udział w konferencji. Warunkiem niezbędnym jest przesłanie na adres mailowy akademia-termalica@bruk-bet.pl kompletnych danych do faktury (NAZWA FIRMY, ADRES FIRMY, NIP oraz wskazanie konkretnej osoby (Nazwisko i Imię) za którą dokonana jest opłata). Informacje prosimy przesłać niezwłocznie po rejestracji, nie później jednak niż do 20.11.2022 roku (po tym terminie nie będzie już możliwości otrzymania faktury).

Zaliczenie konferencji i uzyskanie elektronicznego Certyfikatu Uczestnictwa w Konferencji będzie wymagało złożenia dwóch podpisów, na początku i na końcu Konferencji. Prosimy o zabranie Licencji Trenerskiej bądź innego dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Organizator zapewnia:

  • 4,5 godziny szkolenia,
  • godziny do przedłużenia licencji trenerskiej:
  • UEFA PRO – 2 godziny
  • UEFA ELIT YU, UEFA A, UEFA B – 4 godziny
  • GRASSROOTS C, GRASSROOTS D – 3 godziny
  • bufet kawowy,
  • materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej,
  • certyfikat uczestnictwa w wersji elektronicznej (portal pzpn24),
  • bezpłatny, niestrzeżony parking.

Ubiegłe edycje BBT Conference:KONTAKT

Koordynator konferencji:

Krzysztof Lipecki

tel. 606 724 304

krzysztof.lipecki@bruk-bet.pl

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.