Ta ostatnia minuta!

Po dłuższej przerwie w Gdyni, piłkarze „Słoni” wrócili do ligowej rywalizacji. Zmagania rozpoczęli od remisu, wywalczonego w ostatniej minucie spotkania! Ponownie stało się to za sprawą Mateusza Grzybka. Środowe spotkanie rozpoczęli z dużym animuszem. W 5 min Roman Gergel strzelił niecelnie. Później Daniela Kajzera starał się zaskoczyć Sebastian Bonecki. Jego uderzenia albo trafiały w słupek lub okazywały się minimalnie niecelne. […]

21 kwietnia, 2021

Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Po dłuższej przerwie w Gdyni, piłkarze „Słoni” wrócili do ligowej rywalizacji. Zmagania rozpoczęli od remisu, wywalczonego w ostatniej minucie spotkania! Ponownie stało się to za sprawą Mateusza Grzybka.

Środowe spotkanie rozpoczęli z dużym animuszem. W 5 min Roman Gergel strzelił niecelnie. Później Daniela Kajzera starał się zaskoczyć Sebastian Bonecki. Jego uderzenia albo trafiały w słupek lub okazywały się minimalnie niecelne. Gospodarze Łukasza Budziłka, pierwszy raz poważniej zatrudnili w 23 min. Ten dobrze interweniował po strzale Macieja Rosołka. Cztery minuty później golkiper „Słoni” ponownie nie próżnował. Ładną paradą powstrzymał piłkę po przymiarce Łukasza Wolsztyńskiego. W 35 min Kajzera próbował pokonać Patryk Czarnowski.

W drugiej połowie „Słonie” nadal szukały okazji do zdobycia gola. W 51 min po zagraniu Adama Radwańskiego, w polu karnym futbolówkę źle przyjął Gergel. W 57 min strzelał Marcin Wasielewski, ale nie zaskoczył bramkarza. W 62 min Czarnowski strzelił nad poprzeczką. Arka odpowiedziała cztery minuty później. Jak się okazało celnie. Za sprawą Rosołka objęła prowadzenie. W 70 min po wrzutce Marcina Grabowskiego, Radwańskiemu zabrakło centymetrów do strącenia piłki. W 80 ponownie strzelał Radwański. W 84 min Haris Memic starał się pokonać Budziłka. Gdy wydawało się, że z Gdyni wrócimy bez punktów, w ostatniej minucie spotkania wyrównał Mateusz Grzybek.

Arka Gdynia – Bruk-Bet Termalica 1:0 (0:0) 1:0 Rosołek 66.Sędziował: Wojciech Krztoń. Żółte kartki: Łabojko (34 min), Memic (43), Deja (89) – Jovanović (38), Grzybek (72).

Arka: 22 Daniel Kajzer – 26 Adam Danch, 29 Michał Marcjanik, 3 Haris Memić, 16 Adam Deja -35 Mikołaj Łabojko, 17 Fabian Hiszpański, 25 Łukasz Wolsztyński (46 8 Marcus da Silva), 37 Mateusz Stępień, 77 Mateusz Żebrowski – 39 Maciej Rosołek (88 23 Rafał Wolsztyński). Rezerwowi: 22 Kacper Krzepisz – 4 Jan Hošek, 8 Marcus da Silva, 9 Kamil Siemaszko, 11 Kamil Mazek, 18 Paweł Sasin, 20 Mateusz Młyński, 23 Rafał Wolsztyński, 28 Damian Ślesicki. Trener: Dariusz Marzec.

Bruk-Bet Termalica: 1 Łukasz Budziłek – 3 Marcin Grabowski,  77 Artem Putiwcew, 13 Mateusz Grzybek, 23 Marcin Wasielewski,  – 8 Samuel Stefanik, 5 Vlastimir Jovanovic, 95 Sebastian Bonecki (77 16 Paweł Żyra), 10 Adam Radwański, 7 Roman Gergel – 2 Patryk Czarnowski (72 9 Kacper Śpiewak).  Rezerwowi: 99 Tomasz Loska  – 9 Kacper Śpiewak, 14 Tomasz Matuszewski, 17 Bartosz Snopczyński, 18 Piotr Wlazło, Kacper Janiak, 16 Paweł Żyra, 80 Marcel Vasil,. Trener:  Mariusz Lewandowski.