Bilety i karnety


Strona Główna /

Ceny biletów i karnetów na spotkania Bruk-Bet Termaliki w sezonie 2024/25 Betclic 1. Ligi. Do nabycia są w Sklepie Kibica w Niecieczy (obok boisk treningowych) od poniedziałku do piątku w godzinach od 14:00 do 20:00. W dniu meczowym kasy otwarte są na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania.

Ceny karnetów:
– normalny: 250 złotych (sektory EF), 180 złotych (sektory ABC).
– ulgowy: 150 złotych (sektory EF), 100 złotych (sektory ABC). Karnet VIP: 1922 zł. 

Ceny biletów:  
Normalny: Sektor A (RODZINNY) – 25, Sektor B,C,D – 30, Sektor F,E – 40.

Ulgowy: Sektor A (RODZINNY) – 15, Sektor B,C,D – 20, Sektor F,E – 30.

Szkolny: Sektor A,B,C – 10. 

Bilety również dostępne są w portalu kupbilet.pl. 

 

Wejściówki można nabyć w Sklepie Kibica od poniedziałku do piątku od 14.00 do 20.00. Telefon – 14 6444416

Bilet ulgowy przysługuje uczniom podstawowych i ponadpodstawowych i studentom do 26 roku życia oraz rencistom i emerytom, przysługuje po okazaniu dokumentu uprawniającego do zniżki.

Dzieci do lat siedmiu mają wstęp wolny, bez przydzielonego odrębnego miejsca siedzącego na podstawie biletu opiekuna.

Każdy zakupiony bilet jest imienny i przypisany do konkretnego miejsca na stadionie. Nie ma możliwości przekazania go innej osobie!

Przy zakupie wejściówek trzeba podać swój numer PESEL.

Podczas wejścia na stadion uczestnik imprezy ma obowiązek okazania dowodu osobistego (lub innego dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego tożsamość) na żądanie służb porządkowych lub informacyjnych, dlatego przypominamy o obowiązku posiadania przy sobie odpowiedniego dokumentu tożsamości.

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z wymogami ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych organizator imprezy jest zobowiązany do identyfikacji osób wchodzących na mecz i ma obowiązek przetwarzać takie dane, jak imię i nazwisko oraz numer PESEL, a w razie gdy nie został on nadany – rodzaj, serię i numer dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Mecze Betlcic 1 Ligi stanowią imprezy masowe w rozumieniu ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych i są monitorowane –  w czasie ich trwania utrwalany jest obraz i dźwięk w zakresie określonym w w/w ustawie. Na jej spotkaniach obowiązują obostrzenia sanitarne związane z ograniczeniem frekwencji, zachowaniem dystansu itp. Przepisy w tym zakresie mogą się zmienić w zależności od decyzji organów administracji rządowej i samorządowej. Na bieżąco będziemy o tym informować.

Uwaga: Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany cen biletów na wybrane mecze.

Parkingi

Przed spotkaniem samochody można zostawić na parkingach mieszczących się w okolicach stadionu. Do dyspozycji kibiców są cztery oznakowane parkingi mieszczące łącznie 950 samochodów osobowych. Oznakowane miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych znajdują się w pobliżu kasy nr 1 (pierwsze miejsca na lewo od kasy stojąc przodem do wejścia na sektor B).

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.