AKADEMIA


Strona Główna /

O AKADEMII

Klub Bruk-Bet Termalica Nieciecza we współpracy z firmą 
Bruk-Bet już od wielu lat realizuje projekt, którego celem jest stworzenie profesjonalnej akademii piłkarskiej. 

Szkolenie piłkarskie w Akademii prowadzone jest w 10 drużynach we wszystkich kategoriach wiekowych rozpoczynając od drużyny skrzatów czyli dzieci w wieku 6-7 lat bawiących się w piłkę nożną kończąc na drugiej drużynie seniorów rywalizującej w półzawodowych rozgrywkach IV Ligi Małopolskiej. Taka organizacja szkolenia pozwala na płynne przejście zawodników z drużyn młodzieżowych przez drugi zespół do kardy pierwszej drużyny rywalizującej w PKO BP Ekstraklasie.  

https://youtu.be/bVkQ7tM40zE

Akademia korzysta z nowoczesnej bazy treningowej w skład, których wchodzi kompleks boisk treningowych: 

– 1 Małe boisko treningowe 60 x 30 m, trawa sztuczna, oświetlone.

– 2 Pełnowymiarowe boiska treningowe, trawa naturalna, oświetlone, miejsca dla kibiców.

– 1 Pełnowymiarowe boisko treningowe, trawa sztuczna, oświetlone, miejsca dla kibiców.

– 1 Pełnowymiarowe boisko główne, trawa sztuczna, oświetlone, miejsca dla kibiców.

– Boisko multisport do wielu dyscyplin sportowych.

– Budynek z pełnym zapleczem socjalno-sanitarnym w tym szatnie, pokoje, biura dla trenerów i zawodników.

Akademia korzysta z funkcjonalnych pomieszczeń biurowych, sale konferencyjnych wraz z niezbędną infrastrukturą teleinformatyczną, które zapewniają optymalne warunki do przeprowadzenia szkoleń trenerskich, odpraw przedmeczowych z zawodnikami oraz analizy meczów.

Obiekty wyposażone są w najwyżej klasy sprzęt treningowy, trenażery, akcesoria treningowe oraz wiele kompletów bramek o różnych wielkościach dostosowanych do kategorii wiekowych i specyfiki treningu.

akademia-bruk-bet-termalica-2
Bruk-bet-termalica-kids-cup22-2
Bruk-bet-termalica-kids-cup23-2
Bruk-bet-termalica-kids-cup48-1
Bruk-bet-termalica-kids-cup45-1
Bruk-bet-termalica-kids-cup23

Poprzednie
Następne

ZŁOGA GWIAZDKA PZPN

Z dumą możemy chwalić się posiadaniem „złotej gwiazdki PZPN”, certyfikatu lokującego nas w gronie 17% najwyżej ocenianych organizacji, szkolących młodych piłkarzy.
Program Certyfikacji to ogólnopolski projekt Polskiego Związku Piłki Nożnej, którego celem jest podniesienie oraz kontrola jakości szkolenia na terenie całego kraju. W jego ramach o certyfikaty wystąpiło już łącznie ponad 1100 podmiotów. Odznaczenia zostały przyznane na mocy Komisji Weryfikacyjnej oraz Komisji Odwoławczej ds. Certyfikacji PZPN, określając oraz hierarchizując bieżący stan szkolenia młodzieży w Polsce.
Certyfikaty przyznawane są w trzystopniowej skali, w której najniższym odznaczeniem jest brązowa gwiazdka PZPN, zaś najwyższym – jej odpowiednik w kolorze złotym.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.