Młodzież wraca do gry!

Po tygodniu solidnych przygotowań zespoły z naszej Akademii wracają do ligowej rywalizacji.

22 kwietnia, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Po tygodniu solidnych przygotowań zespoły z naszej Akademii wracają do ligowej rywalizacji.

Rezerwy
Podopieczni trenera Krzysztofa Lipeckiego w pierwszym meczu po wznowieniu rozgrywek wybiorą się do Bochni na mecz z BKS-em. Dla naszych Rezerw będzie to drugi mecz w tym tygodniu po pucharowej wygranej 3-1 w Rajsku. Rywal to obecnie 15 zespół w stawce, a nasza drużyna jest piąta.

Juniorzy Starsi
Zespół U-19 walkę o punkty w 2021 rozpocznie na własnym terenie. W sobotę do Niecieczy przyjedzie Limanovia. Mecz zaplanowano na godzinę 10.30. Zespół gości zajmuje 14 miejsce w lidze, a nasz zespół plasuje się na 6 lokacie.

Juniorzy Młodsi
Od rywalizacji w Niecieczy walkę o punkty wznowi zespół U-17. Przeciwnikiem juniorów młodszych będzie Puszcza Niepołomice. Mecz rozpocznie się o 10.00. Oba zespoły przed lockdown’em zdołały zagrać jeden mecz ligowy. Nasza drużyna pokonała 3-1 Okocimskiego Brzesko, a Puszcza uporała się z Podhalem Nowy Targ 3-2.

Trampkarze
Zespół U-15 wybierze się do Nowego Sącza. Mecz z Dunajcem rozpocznie się w sobotę o godzinie 13.00. Dwa zespoły U-14 także czekają spotkania w delegacji. W ramach Małopolskiej Ligi Trampkarzy zagramy z Cracovią II. Zespół rywalizujący w 1 lidze okręgowej zagra z Cieżkowianką.

Młodziki
W ramach 1 ligi okręgowej zagramy na w sobotę w Koszycach Wielkich. Zespół grający w II lidze Małopolskiej Ligi Młodzików pojedzie do Czarnego Dunajca na mecz z Wisłą. W niedzielę czeka nas domowy pojedynek zespołu 2009, który podejmie PUKS Karol Wadowice (11.00).

Najmłodsze grupy
Zaplanowane gry wewnętrzne na Orliku w Niecieczy.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.