Akademia BBT – Dwie wygrane

To była udana sobota dla rywalizujących w wojewódzkich rozgrywkach juniorów starszych i trampkarzy Bruk-Betu Termaliki. Wygrali swoje spotkania zachowując czyste konta. Juniorzy u siebie pokonali Górnik Wieliczka 3:0. – To był dobry mecz w naszym wykonaniu – ocenił szkoleniowiec zespołu Waldemar Dzierżanowski. Z rezultatu cieszyli się też piłkarze. – Dobrze weszliśmy w spotkanie. Utrzymywaliśmy się przy piłce. Stwarzaliśmy sobie sytuacje – […]

6 maja, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

To była udana sobota dla rywalizujących w wojewódzkich rozgrywkach juniorów starszych i trampkarzy Bruk-Betu Termaliki. Wygrali swoje spotkania zachowując czyste konta.

Juniorzy u siebie pokonali Górnik Wieliczka 3:0.

– To był dobry mecz w naszym wykonaniu – ocenił szkoleniowiec zespołu Waldemar Dzierżanowski. Z rezultatu cieszyli się też piłkarze. – Dobrze weszliśmy w spotkanie. Utrzymywaliśmy się przy piłce. Stwarzaliśmy sobie sytuacje – mówił Kacper Nowak. W czwartek zespół na wyjeździe zmierzy się z Dunajcem Nowy Sącz.

Nie zawieli również trampkarze. W Niecieczy pokonali Okocimskiego Brzesko 4:0.
– Zwyciężyliśmy zasłużenie. Przez większość spotkania kontrolowaliśmy jego przebieg – podsumował zawody Daniel Kurzawski, trener drużyny.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.