Nemanja Tekijaški w Bruk-Bet Termalice!

24-letni Serb Nemanja Tekijaški podpisał dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia na dwa lata z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza. Obrońca, jest wychowankiem Dinamo Pančevo. W latach 2014-17 występował w Železničar Pančevo. Zagrał w 64 meczach, strzelił cztery gole. Od 2018 bronił barw Spartaka Subotica, w którym szybko stał się podstawowym zawodnikiem. Zaliczył 109 spotkań, dwa razy zdobywał […]

4 lipca, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

24-letni Serb Nemanja Tekijaški podpisał dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia na dwa lata z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza. Obrońca, jest wychowankiem Dinamo Pančevo. W latach 2014-17 występował w Železničar Pančevo.

Zagrał w 64 meczach, strzelił cztery gole. Od 2018 bronił barw Spartaka Subotica, w którym szybko stał się podstawowym zawodnikiem. Zaliczył 109 spotkań, dwa razy zdobywał bramki, siedmiokrotnie asystował. W dorobku nowego zawodnika „Słoni” są również cztery występy w eliminacjach Ligi Europy.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.