Wygrana na koniec zgrupowania

W dzisiejszym sparingu Bruk-Bet Termalica pokonała beniaminka IV ligi podkarpackiej MKS Ustrzyki Dolne/Arłamów. „Słonie” nie miały problemu z odniesieniem pewnego i wysokiego zwycięstwa.

11 lipca, 2021

Strzelenie dla nich już w pierwszej minucie rozpoczął Ernest Terpiłowski. Trzy minuty później wynik podwyższył Wiktor Biedrzycki. W 26 min trzeciego gola zdobył Patryk Czarnowski. On ponownie wpisał się na listę strzelców w 38 min.

W drugiej połowie na murawie pojawiła się nowa jedenastka. Przewaga nadal należała do gości.W 58 min po ładnej akcji Marcela Vasila z Adamem Radwańskim, piłkę przejął Daniel Pietraszkiewicz i strzałem z dystansu nie dał żadnych szans golkiperowi gospodarzy. Trzy minuty później to oni strzelili pierwszego gola. Uczynił Radosław Macnar. W końcówce kolejne gole strzelały „Słonie”. W 75 z rzut karny na szóstego gola zamienił Sebastian Bonecki, później dwie bramki zdobył wynik ustalając Daniel Pietraszkiewicz.

W piątek zespół rozegra ostatni sparing przed startem PKO Ekstraklasy. Na własnym stadionie zmierzy się z Cracovią.

MKS Ustrzyki Dolne/ArłamówBruk-Bet Termalica 1:8 (0:4) 0:1Terpiłowski 1, 0:2 Biedrzycki 4, 0:3 Czarnowski 26, 0:4 Czarnowski 38, 0:5 Pietraszkiewicz 58, 1:5 Macnar 62, 1:6 Bonecki 75-karny, 1:7 Pietraszkiewicz 78, 1:8 Pietraszkiewicz 90.

Bruk-Bet Termalica I połowa: Bartoszek – Grzybek, Biedrzycki, Tekijaski – Orzechowski, Wlazło, Hlousek, Stefaniak, Żyra, Terpilowski – Czarnowski. II połowa: : Kąkolewski – Kukułowicz, Matuszewski, Hlousek (70 Janczy), Pietraszkiewicz, Wasielewski, Hubinek, Bonecki, Radwański, Vasil – Śpiewak