Konferencja prasowa: Jest punkt, jest niedosyt

Mecz w pierwszej połowy były lepszy – nie ukrywali po ligowej inauguracji trenerzy zespołów, które spotkały się w Niecieczy.

23 lipca, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Mecz w pierwszej połowy był lepszy – nie ukrywali po ligowej inauguracji trenerzy zespołów, które spotkały się w Niecieczy.

Adam Majewski, trener Stali Mielec: Gratuluję zespołowi gospodarzy. Wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwe spotkanie. Wiadomo, że po zmianie trenera zawsze potrzeba trochę czasu, żeby wszystko dobrze zaczęło funkcjonować. Przyjechaliśmy z nastawieniem, żeby zdobyć trzy punkty. W pierwszej połowie było to nawet ciekawe spotkanie. Obie drużyny stworzyły sobie sytuacje. W drugiej żadna nie chciała zaryzykować. Cieszymy się ze zdobytego punktu. Czekamy teraz na kolejne spotkanie.

Mariusz Lewandowski, trener Bruk-Betu Termaliki: Mamy niedosyt szczególnie jeżeli chodzi o pierwszą połowę. Byliśmy groźni, stwarzaliśmy sytuacje, w tym stuprocentowe, które powinniśmy wykorzystać. Na drugą połowę mieliśmy plan, ale on runął na jej początku po rzucie karnym. Druga połowa była słabsza w naszym wykonaniu, za mało było ruchów zawodników w środku boiska. Nie stwarzaliśmy sobie sytuacji obok uderzenia Kacpra Śpiewaka. Punkt oczywiście jest cenny, ale czujemy niedosyt po tym spotkaniu. Dziś nie czuliśmy tremy. Mentalnie jesteśmy dobrze przygotowani do spotkań na tym poziomie rozgrywek. W końcówce drugiej połowy celowo się cofnęliśmy. Mieliśmy wyprowadzać kontry. Nie udało nam się wykorzystać przechwytów w środku pola. W pierwszej połowie nam to lepiej wychodziło.  Przed tym meczem mieliśmy trochę kłopotów. Nie mogłem skorzystać z kontuzjowanych Romana Gergela, Martina Zemana czy Bartosza Kukułowicza. Zawieszony też jest Artem Putiwcew. Cieszę się z postawy naszych młodych zawodników, którzy odważnie napierają i walczą o pierwszy skład.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.