Dwa sparingi z Garbarnią

W sobotę na Stadionie Garbarni Kraków został rozegrany Dwumecz im. Szymona Wolaka z okazji Jubileuszu 100-lecia RKS Garbarnia. W rywalizacji wzięły udział drużyny w kategorii wiekowej U-17 oraz  U-19. Sobotnie rozgrywki dedykowane były pamięci Szymona Wolaka – tragicznie zmarłego przed dwoma laty bramkarza Garbarni Kraków, a oba spotkania poprzedziła minuta ciszy. Juniorzy Starsi Garbarnia Kraków […]

26 lipca, 2021

Strona Główna / JUNIORZY MŁODSI

W sobotę na Stadionie Garbarni Kraków został rozegrany Dwumecz im. Szymona Wolaka z okazji Jubileuszu 100-lecia RKS Garbarnia. W rywalizacji wzięły udział drużyny w kategorii wiekowej U-17 oraz  U-19.

Sobotnie rozgrywki dedykowane były pamięci Szymona Wolaka – tragicznie zmarłego przed dwoma laty bramkarza Garbarni Kraków, a oba spotkania poprzedziła minuta ciszy.

Juniorzy Starsi

Garbarnia Kraków 1:1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bramki: Patryk  Pikul 25’, Łojek 60’ (Garbarnia).

I Połowa: Patryk  Janczy – Szymon Dara, Adam  Krasiński, Kacper Nowak – Szymon  Sady, Dawid  Zyguła, Jan  Koźlik, Patryk  Spinda – Kacper Mazurkiewicz, Tomasz  Piotrowski, Patryk  Pikul

II Połowa: Mariusz Łucek – Szymon  Dara, Kacper  Rzepecki, Kacper Nowak – Kacper Miroszka, Patryk  Węgiel,Bartosz Jurczyk, Jakub  Chrzanowski – Adam Szlązak, Karol Jonak, Gabriel Majocha

Trener: Waldemar Dzierżanowski

Od samego początku, oglądaliśmy wyrównany pojedynek, a obie drużyny stworzyły sobie dogodne sytuacje na początku spotkania. Patryk Pikul wykorzystał błąd bramkarza „Brązowych” i skierował futbolówkę do pustej bramki.

Na drugą połowę drużyna U19 wybiegła w zupełnie odmienionym składzie aby Trener Waldemar Dzierżanowski mógł lepiej poznać zawodników, którzy niedawno zakończyli grę w kategorii wiekowej Juniora Młodszego. W 60. minucie bramkę na 1:1 w zamieszaniu w naszym polu karnym zdobył dla Grabarni Jakub Łojka.

Juniorzy Młodsi

Garbarnia Kraków 0 : 2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bramki: Norbert Łysik 22’, Michał Hajdo 60’.

Karda meczowa: Mariusz Lucek, Paweł Stanek, Mateusz Dzięgiel, Krystian Szarkowicz, Kamil Leżoń, Arkadiusz Morąg, Jakub Nita, Karol Piątek, Krzysztof Piątek, Paweł Kaczówka, Wojciech Szuran

Trener: Paweł Piotrowicz

W 22. minucie mecz otworzył Norbert Łysik pokonując Marcina Łacinę. W 60. minucie na listę strzelców uderzeniem bezpośrednio z rzutu wolnego wpisał się Michał Hajdo.

Na koniec zawodów wręczono pamiątkowe puchary oraz nagrody indywidualne. Bramkarza wszystkich zespołów otrzymali nagrody, które wręczyły Mama oraz Siostra Szymona Wolaka.