Zapowiada się ciekawe spotkanie

Przed spotkaniem z Wisłą Kraków trenujemy różne warianty, żeby być jak najlepiej przygotowanym do niego. Czeka nas ciężki mecz. Rywale w swoim pierwszym meczu w tym sezonie pokazali się z dobrej strony – mówił na konferencji prasowej trener Bruk-Betu Termaliki Nieciecza Mariusz Lewandowski.

30 lipca, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Przed spotkaniem z Wisłą Kraków trenujemy różne warianty, żeby być jak najlepiej przygotowanym do niego. Czeka nas ciężki mecz. Rywale w swoim pierwszym meczu w tym sezonie pokazali się z dobrej strony – mówił na konferencji prasowej trener Bruk-Betu Termaliki Nieciecza Mariusz Lewandowski. Szkoleniowiec wspomniał o sytuacji kadrowej, atutach „Białej Gwiazdy” a także o wspólnych występach w reprezentacji z Jakubem Błaszczykowskim.

Obecny na konferencji pomocnik „Słoni” Adam Radwański dzielił się wrażeniami ze debiutu w PKO BP Ekstraklasie. Doceniał najbliższego przeciwnika. – W zespole Wisły jest duża jakość – mówił pomocnik.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.