Podsumowanie weekendu 30.07-02.08 [AKADEMIA]

Do startu rozgrywek młodzieżowych pozostały nieco ponad dwa tygodnie. Sprawdźmy więc jak radziły sobie nasze drużyny Juniorów Młodszych oraz Trampkarzy w sparingach rozgrywanych w ciągu ostatnich dni.

3 sierpnia, 2021


Strona Główna / Akademia

Do startu rozgrywek młodzieżowych pozostały nieco ponad dwa tygodnie. Sprawdźmy więc jak radziły sobie nasze drużyny Juniorów Młodszych oraz Trampkarzy w sparingach rozgrywanych w ciągu ostatnich dni.

Juniorzy Młodsi U17

W miniony piątek 30 lipca Juniorzy Młodsi Bruk-Bet Termalica Nieciecza pokonali 3:1 rówieśników z Puszczy Niepołomice

Bramki: Daniel Cieśla, Karol Piątek, Kamil Leźoń

„Mecz odbył się w trudnych warunkach. Od samego początku spotkanie przebiegało pod naszą kontrolą. Widać co raz lepszą organizację gry. Na docenienie zasługuje piękny gol z dystansu Karola Piątka.”

Trener Paweł Piotrowicz

Kadra meczowa: Mariusz Lucek, Wojciech Misiaszek, Paweł Stanek, Mateusz Dzięgiel, Daniel Cieśla, Krzysztof Piątek, Kamil Leźoń, Michał Hajdo, Jakub Nita, Jakub Tutaj, Arkadiusz Morąg, Krystian Szarkowicz, Dominik Szymankiewicz, Karol Piątek, Wojciech Szuran, Filip Witek, Filip Głowacki, Adam Zych, Paweł Kaczówka


Drużyna nie zwalnia tempa i po dwóch dniach przerwy w rozegranym wczoraj sparingu, tym razem także wynikiem 3:1 pewnie pokonała zespół U-17 Okocimskiego Brzesko.

Bramki: Daniel Cieśla, Michał Hajdo, Kamil Leźoń

Kadra meczowa: Mariusz Lucek, Wojciech Misiaszek, Paweł Stanek, Mateusz Dzięgiel, Daniel Cieśla, Krzysztof Piątek, Kamil Leźoń, Michał Hajdo, Jakub Nita, Jakub Tutaj, Arkadiusz Morąg, Krystian Szarkowicz, Dominik Szymankiewicz, Karol Piątek, Wojciech Szuran, Filip Witek, Filip Głowacki, Adam Zych,

Trampkarze U15 i U14

W piątek 30 lipca na zakończenie obozu dochodzeniowego swoje mecze sparingowe rozgrały dwie drużyny Trampkarzy.

Drużyna #U15 prowadzona przez Trenera Mateusza Rzońce wyjechała do Krakowa na trójmecz z zespołami Garbarni Kraków oraz Lublinianki Lublin. Mecze były rozgrywane 2×30 min

Lublinianka Lublin 0:3 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bramki: Bilski, Hołda, Rajca

Garbarnia Kraków 2:1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bramka: Bilski

Kadra meczowa: Maksymilian Słota – Ołpiński, Mrozik, Siedlik, Spinda – Raputa, Hołda, Grabka – Romanowski, Racja, Bilski

W drugich połowach wchodzili: Węgiel, Pytka, Gniadek, Liro, Jagiełło, Kubis, Majcher, Wielgus, Nziołek


Drużyna #U14 została w Niecieczy i zagrała mecz z Pogonią Staszów U15

Bruk-Bet Termalica Nieciecza U14  1: 3 Pogoń Staszów U15

Bramkę dla Słoni zdobył Feliks Bielak

„Pożyteczny sparing zamykający i podsumowujący nasza pracę na obozie dochodzeniowym który odbywał się na naszych obiektach treningowych od poniedziałku do piątku. Chłopcy wykonali dużo pracy. Cieszy fakt że, zawodnicy skoncentrowali się na  założeniach przed meczowych i wywiązywali się z nich z dużym zaangażowaniem i poświęceniem.”

Trener Daniel Kurzawski

Kadra meczowa: Wiktor Mrozik, Oliwier Nowicki, Kacper Barnaś, Kacper Kurek, Krzysztof Fido, Oskar Skrzypek, Feliks Bielak, Hubert Cholewa.


Z kolei w poniedziałek 2 sierpnia drużyna Trenera Daniela Kurzawskiego rozegrała sparing z zespołem Huragana Wołomin U15. Mecz odbył się na boisku Igloopolu Debica że starszym rocznikowo zespołem z Wołomina, którym przebywa tam na obozie sportowym.  

Huragan Wołomin U15 3:1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza U14

Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Huber Cholewa.

Kadra meczowa: Wiktor Mrozik, Oliwier Nowicki, Kacper Barnaś, Kacper Kurek, Krzysztof Fido, Oskar Skrzypek, Feliks Bielak, Hubert Cholewa.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.