Czwarty sparing Juniorów Starszych [AKADEMIA]

Czwarty mecz sparingowy rozegrała drużyna Juniorów Starszych #U19 Słoni. W tym tygodniu do meczów kontrolnych drużyna została podzielona na dwie grupy. Wczoraj pierwsza grupa rywalizowała z JKS Czarni 1910 Jasło, w piątek ich koledzy spotkają się z Dąbrovią Dąbrowa Tarnowska.

5 sierpnia, 2021


Strona Główna / Akademia

Czwarty mecz sparingowy rozegrała drużyna Juniorów Starszych #U19 Słoni. W tym tygodniu do meczów kontrolnych drużyna została podzielona na dwie grupy. Wczoraj pierwsza grupa rywalizowała z JKS Czarni 1910 Jasło, w najbliższy piątek ich koledzy spotkają się z Dąbrovią Dąbrowa Tarnowska.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0 : 1 (0:0) Czarni Jasło

Kadra meczowa: Patryk Jańczy, Kacper Nowak, Patryk Rzepecki, Konrad Adamczyk, Patryk Klich, Sławomir Lis, Jan Koźlik, Patryk Węgiel, Tomasz Piotrowski, Kacper Miroszka (60′ Jakub Chrzanowski), Adam Szlązak (60′ Gabriel Majocha)

„Mieliśmy problemy z rozmontowaniem obrony przeciwnika. Za mało jakości i kreatywności widzieliśmy dziś u zawodników ofensywnych przez co nie stwarzaliśmy okazji. To jest element nad którym musimy popracować. W tej drużynie drzemie duży potencjał. Z treningu na trening nasza gra będzie wyglądała coraz lepiej.”

Trener Waldemar Dierżanowski
Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.