Grały Orliki, Żaki i Skrzaty

Do kolejnego sezonu przygotowują się również najmłodsze drużyny w Akademii Piłkarskiej Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Sprawdźmy z jakimi przeciwnikami rywalizowały w ostatni weekend.

17 sierpnia, 2021


Strona Główna / Akademia

Do kolejnego sezonu przygotowują się również najmłodsze drużyny w Akademii Piłkarskiej Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Sprawdźmy z jakimi przeciwnikami rywalizowały w ostatnich dniach.

Bardzo intensywny weekend za sobą ma drużyna Orlików U-10. W piątek i sobotę drużyna zagrała sparingi z zespołami z Stalą Stalowa Wola oraz Basztą Rytwiany. Dużo minut dla każdego z uczestników i kolejne piłkarskie doświadczenie dla naszych podopiecznych.

BBT U-10: Miłosz Wiśniowski, Fabian Piotrowicz, Jakub Broński, Dawid Węgiel, Oskar Gajek, Sebastian Kantor, Hubert Włodarczyk, Jakub Hajdo, Szymon Drwal, Szymon Mietelski, Jakub Lizak, Ignacy Kluska. Trener: Dawid Krupa

„Ostatnio rozegrane gry kontrolne były bardzo wartościowe dla zawodników. Sporo gry dla każdego z nich, duże zaangażowanie oraz dobra podstawa. Cieszy także fakt, że u każdego zawodników widać chęć do rozwoju. Widoczny jest u chłopców progres w poczynaniach indywidualnych, na których głównie skupiamy w tym etapie szkolenia swoją prace.”

Dawid Krupa (trener BBT U-10)

Z kolei w sobotę grupy Żaków U-9 oraz Skrzatów U-7 rozegrały gry szkoleniowe z zespołami Canpack Okocimski KS Brzesko. W kategorii żaka rywalizowaliśmy na dwóch boiskach w grze 4v4 na cztery bramki oraz w grze 4+1. Skrzaty grały natomiast na jednym boisku w formule 3×3.

BBT U-9: Karol Będkowski, Piotr Burza, Ksawery Broda, Jamza Mateusz, Jonak Aleksander, Natan Korus, Michał Kościński, Mikołaj Kózka, Oskar Krupa, Jan Libera, Jan Marciniak, Bartosz Olearczyk, Wojciech Oleś, Kacper Pabian, Iwo Piotrowicz, Jakub Szef, Patryk Węgiel

BBT U-7: Ksawry Bryl, Ksawery Kogut, Filip Kołodziej, Dawid Lorek, Szymon Mucha. Trenerzy: Tomasz Onak, Maciej Plezia

„W sobotnie popołudnie nasze najmłodsze grupy rywalizowały Okocimskim Brzesko. Równoczesna gra na dwóch boiskach sprawiła, że intensywność gry była bardzo wysoka. Cieszy również fakt, że zawodnicy w kategorii skrzata nie bali się podejmować pojedynków w grze 1×1. Zawodnicy z kategorii żaka z kolei podejmowali bardzo fajne decyzję, często próbowali wchodzić w drybling, ale również nie zapominali o kolegach z drużyny tworząc świetne akcje. Gry okazały się cennym doświadczeniem, a my trenerzy, na pewno wiemy nad czym powinniśmy popracować jeszcze z najmłodszymi Słonikami.”

Maciej Plezia (trener BBT U-9)

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.