Intensywny weekend Orlików U-11

Drużyna Orlików U-11 intensywnie spędziła ostatnie dni. Weekendowe rozgrywki rozpoczęliśmy już w piątek turniejem Ekstra Talent.

24 sierpnia, 2021


Strona Główna / Akademia

Drużyna Orlików U-11 intensywnie spędziła ostatnie dni. Weekendowe rozgrywki rozpoczęliśmy już w piątek turniejem Ekstra Talent.


Chłopcy podzieleni na dwa zespoły rywalizowali w nim z drużynami z rocznika 2010 prezentując się naprawdę dobrze. Odważnie podeszli do rywalizacji z starszymi kolegami, co zaowocowało zakończeniem rozgrywek dopiero w ćwierćfinale. Dodatkowo każdy z zawodników uczestniczył w testach sprawności fizycznej.


Kolejnym piłkarskim wydarzeniem był niedzielny turniej „Z piłką nożną przez Powiat Tarnowski”, który odbył się w Zakliczynie. Chłopcy rozegrali mecze z rówieśnikami Unii Tarnów, Dunajca Zakliczyn, GKS Gromnik i Jedności Paleśnica wywalczając awans do finału całego cyklu turniejów. Organizatorom dziękujemy za zaproszenie i wzorową organizację rozgrywek.

Cieszy mnie postawa chłopców, zaangażowanie i frekwencja na treningach, mimo kończącego się już okresu wakacyjnego za co również dziękujemy rodzicom, których zaangażowanie jest na tym samym wysokim poziomie co zawodników. Dobrze też oceniamy realizacje i podejście do zadań wynikających z przeprowadzonych mikrocykl treningowych. Jestem przekonany, że ten tydzień dał chłopcom dużo bodźców do dalszego rozwoju i będziemy mogli stawiać przed Nimi coraz trudniejsze zadania, którym z łatwością sprostają.

Przemysław Wróbel (trener BBT U-11)


BBT U-11: Szymon Giża, Filip Kuliś, Filip Bąba, Maksymilian Faltyn, Kamil Bibro, Szymon Bocoń, Dawid Englart, Marcel Szczepański, Ignacy Kluska, Fabian Piotrowicz, Szymon Wróbel, Ksawery Kłosowski, Wiktor Webert, Filip Rudziński, Antoni Kluska, Jakub Jaworski, Krzysztof Kolak, Miłosz Wiśniowski, Jakub Lizak, Jakub Zawiłowicz.

Trenerzy: Przemysław Wróbel, Mariusz Kądzielawa

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.