Spełnić marzenia

To było to duże zaskoczenie. Liczy na debiut i zdobycie nowych doświadczeń – tak o powołaniu do reprezentacji U-20 mówi Ernest Terpiłowski.

24 sierpnia, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Dla niego było to duże zaskoczenie. Liczy na debiut i zdobycie nowych doświadczeń – tak o powołaniu do reprezentacji U-20 mówi Ernest Terpiłowski.

Napastnik „Słoni” znalazł się w kadrze na zgrupowanie w Warce oraz mecze towarzyskie. Polaków z Włochami (2 września w Łomży) i Portugalią (7 września w Lizbonie). Nie spodziewał się takiego wyróżnienia. – Dla mnie to spore zaskoczenie. Dopiero co zacząłem zaliczać pierwsze minuty w ekstraklasie, a tutaj przyszło powołanie. Pierwszy raz mnie to spotyka. To dla mnie szansa. Poznam nowe środowisko. Bardzo cieszę się, że trener Miłosz Stępiński zauważył moją postawę. Poznam jego warsztat oraz spojrzenie na futbol. To dla mnie będzie kolejna ważna lekcja  – mówi zawodnik.

Terpiłowski oprócz zdobywania doświadczeń, nie ukrywa, że że chciałby zagrać z orzełkiem na piersi. – To marzenie, każdego sportowca. Bardzo chciałbym, żeby się spełniło, również w moim wypadku. Wiem, że nie będzie łatwo. W kadrze podobnie jak w klubie jest spora konkurencja. Piłkarzy, z którymi ma walczyć o wyjściowym skład znam tylko z rywalizacji ligowej, na pewno zrobię wszystko żeby pokazać się z jak najlepszej strony  – dodaje zawodnik.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.