Konferencja prasowa: W końcu zdobyć trzy punkty (wideo)

Jutro w Lubinie (g.18) piłkarzy „Słoni” czeka kolejna ligowa batalia. Zmierzą się w niej z Zagłębiem. To dla trenera Mariusza Lewandowskiego, ale też jednego z piłkarzy Sebastiana Boneckiego podróż sentymentalna. Nie ukrywają jednak, że dla nich jutro liczą się punkty

16 września, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Jutro w Lubinie (g.18) piłkarzy „Słoni” czeka kolejna ligowa batalia. Zmierzą się w niej z Zagłębiem. To dla trenera Mariusza Lewandowskiego, ale też jednego z piłkarzy Sebastiana Boneckiego podróż sentymentalna. Nie ukrywają jednak, że dla nich jutro liczą się punkty. – Pochodzę z tego miasta, ale dla mnie teraz najważniejsze jest poprawienie naszego dorobku – twierdzi trener Bruk-Betu Termaliki. – Serce na początku mocniej zabije, ale na stadion Zagłębia wybieramy się, żeby w końcu zdobyć trzy punkty – dodawał Sebastian Bonecki.

Trener poinformował również o sytuacji kadrowej zespołu. Wspomniał też o atutach najbliższego rywala beniaminka PKO BP Ekstraklasy.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.