Grają i strzelają

Młodzi piłkarze Bruk-Betu Termaliki odgrywają coraz większą rolę w zespole. Przekonać się o tym można było podczas ostatniej kolejki. W Radomiu na murawie pojawili się Bartłomiej Kukułowicz, Kacper Śpiewak, Ernest Terpiłowski i Jakub Pek. To była największa liczba młodzieżowców, ze wszystkich zespołów PKO BP Ekstraklasy, podczas 10. serii gier.  Łącznie zaliczyli 226 minut, co również […]

8 października, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Młodzi piłkarze Bruk-Betu Termaliki odgrywają coraz większą rolę w zespole. Przekonać się o tym można było podczas ostatniej kolejki.

W Radomiu na murawie pojawili się Bartłomiej Kukułowicz, Kacper Śpiewak, Ernest Terpiłowski i Jakub Pek. To była największa liczba młodzieżowców, ze wszystkich zespołów PKO BP Ekstraklasy, podczas 10. serii gier.  Łącznie zaliczyli 226 minut, co również okazało się najlepszym wynikiem.

Warto dodać, że młodzi zawodnicy nie tylko grają, ale też strzelają gole. W trwającej rundzie ta sztuka udała się już Ernestowi Terpiłowskiemu i Kacprowi Śpiewakowi. Ponadto ten pierwszy zaliczył też dwa występy w kadrze U-20.

O postawie młodzieżowców „Słoni” niejednokrotnie pozytywnie wspominał trener Mariusz Lewandowski. – Cieszę się z ich zaangażowania. Odważnie napierają i walczą o pierwszy skład, miejsce w nim zdobywają bo udowadniają to na treningach – przekonywał jednej z ostatnich konferencji prasowych szkoleniowiec.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.