Akademia Gra ! 18-19.10.2021

Znamy już komplet wyników naszych drużyn młodzieżowych z ostatniej ligowej kolejki. Ponieważ, tym razem kilka pojedynków było rozgrywanych w tygodniu, wyjątkowo w środę zapraszamy na drugą część podsumowania spotkań w wykonaniu zawodników Akademii Piłkarskiej Bruk-Bet Termalica Nieciecza. 

20 października, 2021


Strona Główna / Akademia

Znamy już komplet wyników naszych drużyn młodzieżowych z ostatniej ligowej kolejki. Ponieważ, tym razem kilka pojedynków było rozgrywanych w tygodniu, wyjątkowo w środę zapraszamy na drugą część podsumowania spotkań w wykonaniu zawodników Akademii Piłkarskiej Bruk-Bet Termalica Nieciecza. 

U17

18.10.2021 11. kolejka, Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:2 (1:1) Hutnik Kraków

Bramki:
1:0 Daniel Cieśla 20′
2:2 Daniel Cieśla 89′

Kadra: Paweł Stanek – Michał Tomala, Jakub Nita (60′ Olgierd Kiszka), Norbert Łysik, Daniel Cieśla, Krystian Szarkowicz (87′ Paweł Kaczówka), Arkadiusz Morąg, Jakub Gdowski, Mateusz Dzięgiel, Kamil Leżoń, Krystian Derlicharz. Rezerwowi: Jakub Tutaj, Kamil Maciora, Wojciech Szuran, Karol Piątek, Krzysztof Piątek.

Trener: Paweł Piotrowicz
Asystent: Piotr Nowak

U14

18.10.202110. kolejka, 1 Liga Okręgowa Trampkarzy U15 PPN Tarnów

Dunajec Zakliczyn – Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Chłopcy z rocznika 2008 błysnęli formą strzelecką i pokonali rówieśników z Dunajca Zakliczyn w 10. kolejce rozgrywek 1 Ligi Okręgowej PPN Tarnów. Na listę strzelców wpisali się: Kacper Barnaś (2), Kacper Kurek (2), Paweł Surowiec (3), Szymon Ogorzelec (3), Wiktor Mrozik, Krzysztof Fido oraz Hubert Ogar.

Kadra: Dominik Skórka – Kacper Surowiec, Kacper Kurek, Oliwier Nowicki, Kacper Barnaś, Krzysztof Fido, Paweł Surowiec, Krzysztof Fido, Vito Maniawski, Wiktor Mrozik, Antoni Szczygieł, Szymon Ogorzelec.
Rezerwowi: Hubert Ogar, Bartosz Dziedzic, Kacper Stec, Łukasz Pasternak, Wiktor Łuszcz, Oskar Skrzypek, Jakub Kurdański.

Trener: Daniel Kurzawski

U13

19.10.2021 11. kolejka, Małopolska 2 Liga Młodzików

Drużyna występująca w 2 Lidze Małopolskiej Młodzika rozegrał wczoraj spotkanie z wiceliderem Wisłą Kraków. W tym pojedynku Krakowianie okazali się lepszym zespołem pokonując „Słonie” 5:0. Mimo, że przegrana rywalizacja na boisku boli warto zauważyć, że jest to dla chłopców z rocznika 2009 pierwsza porażka w rundzie.

Wisła Kraków 5:0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Kadra: Patryk Szałas, Marcel Sikorski, Jakub Ślipek, Maksymilian Konop, Antoni Wrona, Hubert Węgiel, Jakub Derus, Dawid Szpotan, Szymon Maderak, Kacper Soja, Oliwier Czupryna, Adrian Leśniak. Trener: Mateusz Skowron

„Dziś byliśmy bez argumentów. Wisła Kraków okazała się lepszym zespołem. Dla naszych zawodników jest to dobra lekcja choć bardzo przykra. Porażka kiedyś musiała nastąpić, szkoda tylko że w takim wymiarze bo bramki zostały stracone po naprawdę prostych błędach. Pracujemy dalej aby w kolejnym spotkaniu zaprezentować się lepiej.”

Mateusz Skowron – Trener BBT U-13


18.10.2021 – 10. kolejka, 1 Liga Okręgowa Młodzików U13 PPN Tarnów

Bruk-Bet Termalica Nieciecza 7:2 (1:0) Olimpia Wojnicz

Bramki:

Kacper Soja 26′, 43′
Bartosz Rokocz 35′
Krystian Goleń 39′
Dominik Kołodziej 41′
Krystian Prendota 46′
Filip Czosnyka 54′


Kadra: Wojciech Bator – Dawid Szado, Kacper Soja, Oskar Merchut, Norbert Chabura, Krystian Prendota, Szymon Kajmowicz, Filip Czosnyka, Krystian Goleń, Michał Machnik, Dominik Kołodziej, Bartosz Rokocz, Filip Piątek.

Trener: Adrian Kasztelewicz

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.