Porażka z Beskidem Andrychów na koniec rundy #U19

Na kończące rywalizacje w tym roku w Małopolskiej Ligi Juniora Starszego spotkanie „Słonie” wybrały się do Andrychowa – wicelidera rozgrywek.

15 listopada, 2021

Strona Główna / Akademia

Na kończące rywalizacje w tym roku w Małopolskiej Ligi Juniora Starszego spotkanie „Słonie” wybrały się do Andrychowa – wicelidera rozgrywek. Pojedynek rozstrzygnął się już do przerwy, na którą gospodarze schodzili z dwubramkowym prowadzeniem za sprawą trafień Karola Janusiewicza w 1′ oraz 38′ minucie. W drugiej połowie spotkania wynik nie uległ zmianie.

Podopieczni trenera Waldemara Dzierżanowskiego zajmują po rundzie jesiennej 9 miejsce. W 16 spotkaniach zdobyli 23 punkty notując 7 zwycięstw, 2 remisy i 7 porażek. Bilans bramek 32-26.

Beskid Andrychów 2:0 (2:0) Bruk-Bet Termalica Nieciecza

BBT U-19: Patryk Janczy – Patryk Węgiel (65′ Szymon Kaczmarczyk), Adam Szlązak (60′ Kamil Leżoń), Tomasz Piotrowski, Kacper Nowak, Kacper Miroszka (46′ Karol Derlicharz), Adam Krasiński, Jan Koźlik, Jakub Chrzanowski, Konrad Adamczyk, Sławomir Lis (46′ Patryk Klich). Rezerwowy: Mariusz Łucek.

Trener: Waldemar Dzierżanowski.
Asystent: Paweł Leżoń.