Konferencja prasowa: Wygrać na wyjeździe

Piast gra różnymi ustawieniami. Ma bardzo dobrego trenera, który potrafi odpowiednio ich do tego przygotować. To zespół, który mądrze buduje akcje. Jedziemy jednak po pełną pulą. Chcemy w końcu wygrać na wyjeździe – mówi przed jutrzejszym spotkaniem trener „Słoni”.

25 listopada, 2021


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Piast gra różnymi ustawieniami. Ma bardzo dobrego trenera, który potrafi odpowiednio ich do tego przygotować. To zespół, który mądrze buduje akcje. Jedziemy po pełną pulą. Chcemy w końcu wygrać na wyjeździe – mówi przed jutrzejszym spotkaniem trener „Słoni”.

Trener odniósł się też do braków kadrowych. – Mamy szpital. Nie płaczemy, staramy rozwiązać się kłopoty. Chcemy maksymalnie wykorzystać potencjał, który posiadamy – mówi szkoleniowiec.

Roman Gergel ma miłe wspomnienia z Piastem. Przed sześcioma laty jeszcze w barwach Górnika Zabrze strzelił gliwiczanom cztery gole. – To był jeden z najlepszych moich meczów. To historia. Dla nas teraz liczy się to, żebyśmy zagrali jutro dobry mecz – mówi zawodnik „Słoni”.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.