Podsumowanie rundy #U14 [AKADEMIA]

Pora na kolejne ligowe podsumowanie. Dziś bierzemy pod lupę drużynę Trampkarzy U-14, która jesienią rywalizowała w 1 Lidze Okręgowej Trampkarzy PPN Tarnów.

2 grudnia, 2021


Strona Główna / Akademia

Pora na kolejne ligowe podsumowanie. Dziś bierzemy pod lupę drużynę Trampkarzy U-14, która jesienią rywalizowała w 1 Lidze Okręgowej Trampkarzy PPN Tarnów. W meczach ligowych „Słonie” zagrały z MOSiR Bochnia, Okocimskim Brzesko, Westovią Tarnów, Dunajcem Zakliczyn, Polanem Żabno, Wolanią Wola Rzędzińska oraz Szreniawą Nowy Wiśnicz.

Kadrę drużyny U-14 w tym sezonie tworzą zawodnicy z rocznika 2008, którzy rundę jesienną zakończyli na 4 miejscu. Zespół trenera Daniela Kurzawskiego rozgrywa mecze w kategorii U-15 z starszymi zawodnikami, dzięki czemu zawodnicy mogą dobrze się przygotować do rywalizacji na szczeblu wojewódzkim.

W 14 rozegranych spotkaniach nasza drużyna sięgnęła po 9 zwycięstw, a w pięciu chłopcy musieli uznać wyższość rywali. Dorobek strzelecki „Słoni” był bardzo dobry, bo nasi zawodnicy aż 70 razy trafiali do bramki rywali. Na poprawę zasługuje na pewno gra w defensywie całej drużyny, bo po stronie strat są aż 33 bramki w większości strzelone przez zespoły, które na koniec rundy zajęły miejsca nad naszą drużyną.

Myślę że kadra jest bardzo wyrównana i w zespole jest duża rywalizacja co sprzyja indywidualnemu rozwojowi każdego zawodnika. Chciałbym podziękować zawodnikom i rodzicom za zaangażowanie w cały proces treningowy. Drużyna dalej trenuje do świąt Bożego Narodzenia. W styczniu jedziemy na tygodniowy obóz sportowy do Dębicy i a w planach mamy dodatkowo mecze kontrolne.

Trener Daniel Kurzawski

Najwięcej bramek w drużynie Trampkarzy Młodszych zdobyli Kacper Kurek oraz Feliks Bielak, który 13 razy pokonywali bramkarza rywali.

Statystki drużynowe:

Miejsce na koniec rundy jesiennej: 4 – 1 Liga Okręgowa PPN Tarnów

Mecze: 14

Punkty: 27

Gole strzelone: 70

Gole stracone: 33

Zwycięstwa: 9

Remisy: 0

Porażki: 5

Punkty na mecz: 1,92

Średnio bramki zdobyte na mecz: 5,00

Średnio bramki stracone na mecz: 2,35

Mecze z zdobytą bramką: 13

Mecze z czystym kontem: 1

Najwyższe zwycięstwo: 13:1 z Dunajec Zakliczyn, 18.10.2021

Najwyższa porażka: 0:7 z MOSiR Bochnia, 03.10.2021

Najlepsi strzelcy:

13 – Feliks Bielak, Kacper Kurek

8 – Szymon Ogorzelec

5 – Paweł Surowiec

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.