Podsumowanie rundy #U12 [AKADEMIA]

Koniec roku 2021 to doskonały czas, aby ostatecznie podsumować minione półrocze rozgrywek ligowych w wykonaniu zespołów naszej Akademii. Zatem na sam koniec zostawiamy podsumowanie rundy jesiennej najmłodszej drużyny, która walczy w sezonie 2021/2022 o ligowe punkty.

27 grudnia, 2021


Strona Główna / Akademia

Koniec roku 2021 to doskonały czas, aby ostatecznie podsumować minione półrocze rozgrywek ligowych w wykonaniu zespołów naszej Akademii. Zatem prawie na sam koniec zostawiamy podsumowanie rundy jesiennej naszej najmłodszej drużyny, która walczy w sezonie 2021/2022 o ligowe punkty.

Drużyna U-12 to zespół, który składa się chłopców urodzonych w roczniku 2010. W rundzie jesiennej drużyna rywalizowała w Małopolskiej Lidze Szkoleniowej dedykowanej dla tego rocznika. Dla naszych zawodników był to sezon, w którym zbierali pierwsze doświadczenie w piłce nożnej 9-osobowej. Podczas minionej rundy naszymi przeciwnikami były zespoły: AP Wisła Czarny Dunajec, AP 21 Chrzanów, PUKS Karol Wadowice, AM Cracovia Kraków, Hutnik Kraków, Pogoń Skotniki, Garbarnii Kraków, Okocimski Brzesko, AP Champions Brzesko, Wanda Kraków, Gdovia Gdów, Błękitni Modlnica oraz Pcimianki Pcim.

W trakcie zmagań w rozgrywkach nasi podopieczni we wszystkich pojedynkach wykazywali upór, determinację, waleczność. Starali się podejmować na murawie odważne decyzje, aby na podstawie ich efektów uczyć się nowych umiejętności i wyciągać odpowiednie wnioski z każdej napotkanej na boisku sytuacji. W procesie szkolenie główny akcent był położony na indywidualny rozwój każdego zawodnika, w kontekście procesu podejmowania decyzji i reakcji na konkretne sytuacje na boisku zarówno w czasie gry w obronie jak i w ataku.

„Podczas tej rundy starałem się z tworzyć środowisko, w którym zawodnicy będą mogli uczyć się sami, pozwalać na doświadczanie w każdej sytuacji boiskowej nie tylko podczas meczu, ale również podczas jednostki treningowej, oraz to co najważniejsze w pracy trenera, aby ich rozwój był możliwy – inspirować.”

Trener BBT U-12: Krzysztof Mikuła

Miejsce: 13 – Małopolska Liga Szkoleniowa Młodzika

Spotkania: 13

Punkty: 16

Gole strzelone: 28

Gole stracone: 30

Zwycięstwa: 5

Remisy: 1

Porażki: 7

Średnio bramki zdobyte na mecz: 2,15

Średnio bramki stracone na mecz: 2,30

Mecze z zdobytą bramką: 10

Mecze z czystym kontem: 1

Najwyższe zwycięstwo: 6:1 z Wisła Czarny Dunajec, 06.11.2021 oraz 6:1 z PUKS Karol Wadowice, 23.10.2021

Najwyższa porażka: 1:6 z Wandą Kraków, 04.09.2021

Strzelcy:

4 – Szymon Kajmowicz, Michał Machnik, Adrian Baradziej

3 – Oskar Merchut, Kacper Soja

2 – Szymon Wróbel, Norbert Chabura, Antoni Kluska

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.