Dwa zgrupowania „Słoni”

Od badań lekarskich i testów motoryczno – szybkościowych przygotowania do drugiej części sezonu rozpoczęli piłkarze Bruk-Betu Termaliki. Drużyna na własnych obiektach trenuje od kilku dni. W najbliższy poniedziałek wyjedzie na czterodniowe zgrupowanie do Uniejowa. W sobotę 15 stycznia rozegra pierwszy sparing na wyjeździe ze Stalą Rzeszów. Od 17 do 28 stycznia „Słonie” przebywać będą na […]

8 stycznia, 2022


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Od badań lekarskich i testów motoryczno – szybkościowych przygotowania do drugiej części sezonu rozpoczęli piłkarze Bruk-Betu Termaliki. Drużyna na własnych obiektach trenuje od kilku dni.

W najbliższy poniedziałek wyjedzie na czterodniowe zgrupowanie do Uniejowa. W sobotę 15 stycznia rozegra pierwszy sparing na wyjeździe ze Stalą Rzeszów. Od 17 do 28 stycznia „Słonie” przebywać będą na obozie w tureckiej Antalyi. Podczas niego mają zaplanowane trzy sparingi: 19.01 MTK Budapeszt, 22.01 Atyrau Kazachstan, 27.01 Radnik Surdulica.


Od 30 stycznia drużyna ponownie trenować będzie na własnych obiektach. 4 lutego w pierwszym w tym roku meczu o punkty w PKO BP Ekstraklasie u siebie zmierzy się z Jagiellonią Białystok.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.