[REZERWY] Porażka w sparingu z Słomniczanką Słoniki

W kolejnym meczu sparingowym rozegranym w trakcie przerwy zimowej piłkarze rezerw Bruk-Bet Termalica przegrali tym razem 0:3 z Słomniczanką Słomniki.

21 lutego, 2022

Strona Główna / Rezerwy

Jedenasta w tabeli grupy zachodniej małopolskiej czwartej ligi – Słomniczanka, była już siódmym sparingpartnerem podopiecznych trenera Waldemara Dzierżanowskiego w trakcie bieżącej przerwy w rozgrywkach. Goście spod Krakowa okazali się wymagającym rywalem. Dodajmy, że spotkanie zostało rozegrane w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych ze względu na porywisty wiatr.

Wcześniejsze wyniki zespołu rezerw to dwie porażki z trzecioligowcami: Wisłoką Dębica 2:4 i ŁKS Probudex Łagów 0:2 oraz zwycięstwa z Cracovią II Kraków 3:2, Jutrzenką Giebułtów 1:0, Koroną Rzeszów 4:1 i Metale Tarnów 3:1.

Bruk-Bet Termalica II: Zawodnik Testowany (60′ Patryk Janczy) – Zawodnik Testowany (60′ Szymon Dara), Michał Dudek (75′ Piotr Dzierżanowski), Mateusz Lusiusz (75′ Kacper Sajdak), Vlastimir Jovanović (75′ Krzysztof Wrzosek), Krzysztof Wrzosek (60′ Winicjusz Wanicki , Patryk Spinda (60′ Adrian Chłoń), Adrian Chłoń (45′ Karol Derlicharz ), Adrian Surówka (45′ Paweł Żyra), Tomasz Matuszewski (60′ Patryk Pikul), Zawodnik Testowany (80′ Adrian Surówka).

Trener: Waldemar Dzierżanowski