Wypożyczeni – raport

Rozpoczęły się rozgrywki w pierwszej i drugiej lidze. W pierwszej kolejce rundy wiosennej na murawie pojawili się zawodnicy „Słoni”, obecnie wypożyczeni.

3 marca, 2022

W rozgrywkach eWinner II liga w barwach Znicza Pruszków zagrali Patryk CzarnowskiMichał Orzechowski. Pierwszy strzelił gola z karnego i zszedł z murawy w 87 minucie, drugi rozegrał 90 minut. Znicz wygrał 2:0. W tej lidze w barwach Sokoła Ostróda wystąpili: Dominik Kąkolewski i Jan Klimek. Wystąpili w całym, przegranym 1:3 spotkaniu z Wigrami Suwałki

W Fortunie 1 Lidze Daniel Pietraszkiewicz (Resovia) pojawił się na murawie w 89 min. Jego zespół przegrał 0:1 na wyjeździe z Puszczą Niepołomice.