Konferencja prasowa: Gole po błędach

-Dobrze zagraliśmy na początku – mówił po meczu trener „Słoni” Radoslav Latal. – Wygraliśmy, ale też bardzo dobrze zagraliśmy z tyłu – stwierdził szkoleniowiec gospodarzy.

15 marca, 2022


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Dobrze zagraliśmy na początku – mówił po meczu trener „Słoni” Radoslav Latal. – Wygraliśmy, ale też bardzo dobrze zagraliśmy z tyłu – stwierdził szkoleniowiec gospodarzy.

Radoslav Latal (Bruk-Bet Termalica): Dobrze zagraliśmy na początku spotkania. Mieliśmy dobrą sytuację Tomasa Poznara.  W jej pierwszej części gole traciliśmy po naszych błędach. W drugiej części meczu dominowała Legia. Nie pozostaje nam nic innego jak dalej walczyć.

Aleksandar Vuković (Legia Warszawa): W naszej sytuacji był to mecz o sześć punktów. Wygraliśmy, ale też bardzo dobrze zagraliśmy z tyłu. Słowa uznania dla drużyny nie tylko za ten mecz. Bo to jest okres, który trwał od dłuższego czasu. Po porażce z Wartą czy remisie z Bruk-Bet Termalicą nieliczna grupa ludzi rozumiała, w jakiej sytuacji się znalazła. Dziś piąta wygrana. Tego może dokonać drużyna z silnym charakterem. Najważniejsze jest przed nami.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.