[AKADEMIA] Podsumowanie weekendu 26-27.03

Zapraszamy na piłkarskie podsumowanie weekendu w wykonaniu zawodników Akademii Piłkarskiej Bruk-Bet Termalica Nieciecza !

28 marca, 2022


Strona Główna / Akademia

Zapraszamy na piłkarskie podsumowanie weekendu w wykonaniu zawodników Akademii Piłkarskiej Bruk-Bet Termalica Nieciecza !

U19

19. kolejka, Małopolska Liga Juniora Starszego

Drużyna prowadzona przez trenera Pawła Piotrowicza w minionej kolejce ligowej miała wolne ze względu na wycofanie się zespołu Unii Tarnów z rozgrywek po rundzie jesiennej. W następnej kolejce zmierzą się w Niecieczy z Sandecją Nowy Sącz. Spotkanie to zostanie rozegrane w najbliższą środę 30 marca o godz. 18:00.

U17

2. kolejka, Małopolska 1.Liga Juniorów Młodszych

Okocimski Brzesko 1:1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bramka: Norbert Łysik

Kadra: Paweł Stanek – Arkadiusz Morąg, Daniel Cieśla, Filip Schenk, Krzysztof Piątek – Michał Tomala, Kamil Leżoń, Jakub Gdowski – Jakub Nita, Norbert Łysik, Olgierd Kiszka.
Rezerwowi: Jakub Tutaj, Szymon Bilski, Michał Hajdo, Kamil Maciora, Karol Piątek, Mateusz Dzięgiel, Adam Zych, Krystian Szarkowicz.

„Mecz był rozgrywany na ciężkim boisku, które nie pomagało w budowaniu akcji. W pierwszej połowie spotkanie było wyrównane i nie stworzyliśmy wielu sytuacji bramowych. W drugiej połowie szybko strzelona bramką otworzyła mecz. Mieliśmy już wyraźną przewagę. Niestety nie wykorzystaliśmy rzutu karnego, który mógł zamknąć to spotkanie. Gospodarze byli lepsi w tym elemencie i pewnie wykorzystali swoją okazję z „11” metra. W końcówce mieliśmy jeszcze sytuację, która powinna się zakończyć bramką. Musimy popracować nad finalizacja akcji, ponieważ stwarzamy sporo sytuacji bramowych, lecz nie potrafimy nich wykończyć.”

Trener Mateusz Rzońca

U15

2. kolejka, Małopolska 1.Liga Trampkarzy

Dunajec Nowy Sącz 3:2 (1:0) Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bramki: 2:1 Piotr Wiatr 55′, 3:2 Piotr Siedlik 71′.

Kadra: Kamil Romanowski – Piotr Siedlik, Wiktor Mrozik, Paweł Surowiec, Szymon Spinda – Dawid Grabka, Mikołaj Hołda, Jakub Ołpiński – Piotr Wiatr, Nikodem Liro, Michał Romanowski.

Grali także: Jakub Kudrański, Gabriel Słota, Bartosz Niemiec, Oscar Niziołek.

„Bardzo długo wchodziliśmy w to spotkanie. Graliśmy apatycznie i ospale co kosztowało nas utratę bramki. Po stracie bramki nasza gra się ożywiła i przyniosła kilka dogodnych sytuacji. Niestety naszym dużym problem dziś była gra w obronie. Popełnialiśmy proste błędy, które kosztowały nas stratę kolejnych dwóch bramek. Dużym plusem na pewno ilość stworzonych sytuacji w ofensywie oraz dwie zdobyte bramki. Widoczne było też zaangażowanie zawodników oraz wiarę i chęć uzyskania korzystnego wyniku. Mecz ten będzie dobrym materiałem do analizy, z którego musimy wyciągnąć wnioski. Dużo pracy przed nami, lecz nie załamujemy się i pracujemy dalej.”

Trener Mateusz Skowron

U14

2. kolejka, 1.Liga Okręgowa Trampkarzy U15

Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:2 (0:1) Fundacja Górnik Zabrze

Kadra: Jakub Halberda – Oliwier Nowicki, Paweł Surowiec, Kacper Surowiec, Kacper Barnaś, Krzysztof Fido, Jakub Cieśla, Szymon Ogorzelec, Vito Maniawski, Hubert Ogar, Hubert Hornik. Grali także: Hubert Cholewa, Kacper Węgiel, Oskar Skrzypek, Łukasz Pasternak.

Trener: Daniel Kurzawski.

U13

2. kolejka, Małopolska 1.Liga Młodzika U13

Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:1 (1:1) Sandecja Nowy Sącz

Bramki: 1:1 Jakub Derus 28′, 2:1 Jakub Ślipek 42′.

Kadra: Patryk Szałas – Jakub Ślipek, Krystian Prendota, Maksymilian Konop, Kacper Soja, Adrian Leśniak, Szymon Maderak, Krystian Goleń, Antoni Wrona, Dawid Szado, Oliwier Goryczko, Wojciech Bator, Jakub Derus, Dawid Szpotan, Hubert Węgiel

Trenerzy: Adrian Kasztelewicz, Tomasz Onak.

Gra naszej drużyny miała różne momenty. W pierwszej połowie zbyt łatwo pozwalaliśmy przeciwnikowi na tworzenie dogodnych sytuacji strzeleckich. Mieliśmy także problemy z otwarciem gry od bramki . Przeciwnik to bardzo dobrze wykorzystał i  po jednym z takich błędów straciliśmy bramkę. W drugiej połowie spotkania chłopcy podejmowali odważniejsze decyzje gry 1×1 w ataku i w obronie, w sposób zorganizowany reagowali na stratę piłki i szukali gry do przodu stwarzając sobie sytuacje do strzelenia bramki. Cieszy fakt, że praca, którą chłopcy wykonują w treningach przynosi zamierzone efekty.”

Trener Adrian Kasztelewicz

U12

2. kolejka, Małopolska 2.Liga Młodzika U13

Bruk-Bet Termalica II Nieciecza 0:3 (0:3) NKP Podhale Nowy Targ

Kadra: Karol Kot – Norbert Chabura, Ksawery Kłosowski, Szymon Gawryś, Michał Machnik, Adrian Baradziej, Krzysztof Pachołek, Szymon Wróbel, Oskar Merchut, Szymon Kajmowicz, Tymon Kowal.

Trenerzy: Krzysztof Mikuła, Mateusz Kopeć.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.