Zwycięstwa Latala, bramki Murisa

To szczęśliwa drużyna dla trenera „Słoni” i mecz, w którym możemy spodziewać się goli.

22 kwietnia, 2022


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

To szczęśliwa drużyna dla trenera „Słoni” i mecz, w którym możemy spodziewać się goli. O tym m.in. przed sobotnim wyjazdowym spotkaniem ze Śląskiem Wrocław mówią statystki przygotowane przez ekstraklasa.org.

We Wrocławiu drużyny zmierzyły się już czterokrotnie. Dwukrotnie wygrywał Śląsk. Raz zanotowaliśmy remis i zwycięstwo „Słoni”. Spotkania pomiędzy tymi zespołami to również gwarancja goli. W ośmiu zawsze padały bramki. Trzy ostatnie rozstrzygnęły się różnicą jednego gola. W pięciu z dziewięciu spotkań zanotowano wynik 2:1. We wszystkich meczach między Bruk-Betem Termalicą a Śląskiem padały minimum dwa gole. To daje średnio 3,11 trafienia na zawody.  

Czy we Wrocławiu na listę strzelców wpisze się Muris Mesanović? Statystyki są za nim. Zdobył sześć bramek w siedmiu ostatnich wyjazdowych spotkaniach beniaminka z Niecieczy.

Śląsk to drużyna, która dobrze kojarzy się Radoslavowi Latalowi. Nigdy z nim nie przegrał w Ekstraklasie. Wygrał trzykrotnie, raz zremisował.  Wracając do zestawień drużynowych to warto jeszcze wspomnieć, że „Słonie” w  każdym z trzech ostatnich meczów notowały minimum 20 dośrodkowań.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.