Konferencja prasowa: Bardzo dobre spotkanie

– Zdobyliśmy ważne trzy punkty – ocenił po meczu we Wrocławiu trener „Słoni” Radoslav Latal. Szkoleniowiec gospodarzy, kilku słów skierował do kibiców. – Przepraszamy wszystkich, którzy oglądali to spotkanie – powiedział Piotr Tworek.

23 kwietnia, 2022


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Zdobyliśmy ważne trzy punkty – ocenił po meczu we Wrocławiu trener „Słoni” Radoslav Latal. Szkoleniowiec gospodarzy, kilku słów skierował do kibiców. – Przepraszamy wszystkich, którzy oglądali to spotkanie – powiedział Piotr Tworek.

Radoslav Latal (Bruk-Bet Termalica): Odnieśliśmy ważne zwycięstwo. Wciąż żyjemy w walce o utrzymanie. Zdobyliśmy ważne trzy punkty. W pierwszej połowie zagraliśmy bardzo dobrze. Zdobyliśmy dwie bramki, potem prowadziliśmy trzema. W drugiej części grając też z przewagą jednego zawodnika szanowaliśmy wynik. Podsumowując dziś zagraliśmy bardzo dobre spotkanie.

Piotr Tworek (Śląsk Wrocław): Za to co się dziś wydarzało jak cały zespół łącznie z sztabem szkoleniowym jest nam wstyd. Przepraszamy wszystkich, którzy oglądali to spotkanie. Naszą rolą jest się podnieść.  

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.