[REZERWY] Zwycięstwo nad BKS Bochnia

Drugi zespół Bruk-Bet Termalica Nieciecza nie schodzi z zwycięskiej ścieżki. W kolejnym już 25 spotkaniu zespół z Niecieczy pokonał 2:1 drużynę BKS Bochnia.

30 kwietnia, 2022

Wyniki spotkania w 14 minucie otworzył Tomasz Matuszewski strzelając tym pierwszą bramkę dla Słoni. Gospodarze wyrównali wynik spotkania na krótko przed zejściem na przerwę, a autorem trafienia został Marcin Ochlust. 11 minut po rozpoczęciu drugiej części spotkania Bartłomiej Kukułowicz zdobył drugą i zwycięską bramkę dla Słoni.

Rozgrywki JAKO 4.LIGI przyśpieszają. W następnej kolejce już w najbliższy wtorek 3 maja rywalem rezerw Bruk-Bet Termalica Nieciecza będzie zespół Wierchy Rabka. Spotkanie 26. kolejki JAKO 4.LIGI zostanie rozegrane w Niecieczy we wtorek o godz. 11:00.

BKS Bochnia 1:2 (1:1) Bruk-Bet Termalica II Nieciecza

Bramki: 0:1 Tomasz Matuszewski 14′, 1:1 Marcin Ochlust 40′ (BKS), 1:2 Bartłomiej Kukułowicz 56′.

Żółta kartka: 42′ Marcin Wasielewski.

Bruk-Bet Termalica II: Patryk Janczy – Marcin Wasielewski (55′ Jakub Banasik), Adam Krasiński, Krzysztof Wrzosek, Paweł Żyra (77′ Patryk Pikul), Bruno Wacławek, Vlastymir Jovanović, Jakub Pek, Bartłomiej Kukułowicz, Michał Dudek, Tomasz Matuszewski (46′ Adrian Chłoń). Rezerwowi: Łukasz Budziłek, Winicjusz Wanicki, Kamil Kuta, Szymon Dara.

Trener: Waldemar Dzierżanowski.