Kukułowicz, Jarecki i inni

Przed poniedziałkowym spotkaniem „Słoni” z Górnikiem Łęczna warto wspomnieć zawodników, którzy byli związani z tymi klubami. Zawodnikiem „Słoni” jest Bartłomiej Kukułowicz. Defensor w przerwie letniej trafił do nich właśnie z Górnika Łęczna. W jego barwach  w sezonie 2020/21 zaliczył 30 meczów, strzelił jednego gola. W zespole naszego najbliższego rywala od kilku lat występuje Bartosz Śpiączka. […]

8 maja, 2022


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Przed poniedziałkowym spotkaniem „Słoni” z Górnikiem Łęczna warto wspomnieć zawodników, którzy byli związani z tymi klubami.

Zawodnikiem „Słoni” jest Bartłomiej Kukułowicz. Defensor w przerwie letniej trafił do nich właśnie z Górnika Łęczna. W jego barwach  w sezonie 2020/21 zaliczył 30 meczów, strzelił jednego gola.

W zespole naszego najbliższego rywala od kilku lat występuje Bartosz Śpiączka. Napastnik w latach  2017-18 bronił barw „Słoni”. W 44 meczach strzelił siedem goli. Jego barw broni też Jonathan de Amo. W Bruk-Bet Termalice w latach 2019-20 zaliczył 42 mecze i zdobył jednego gola.

Górnika i Bruk-Bet Termalicę łączy też m.in. Dariusz Jarecki. Obrońca występował w obu klubach. Do Łęcznej przeniósł się po pięciu sezonach spędzonych w Niecieczy.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.