Międzynarodowy Bruk-Bet Termalica Kids Cup już w ten weekend!

Przed nami piłkarski turniej, który co roku rośnie w siłę. Już w najbliższą sobotę i niedzielę na murawę kompleksu treningowego w Niecieczy wybiegną 24 drużyn, które będą rywalizować o zwycięstwo Międzynarodowym Turnieju BRUK-BET TERMALICA KIDS CUP. Jutro od rana do rywalizacji staną zawodnicy urodzeni w 2011 roku.

10 czerwca, 2022


Strona Główna / Akademia

Przed nami piłkarski turniej, który co roku rośnie w siłę. Już w najbliższą sobotę i niedzielę na murawę kompleksu treningowego w Niecieczy wybiegną 24 drużyn, które będą rywalizować o zwycięstwo Międzynarodowym Turnieju BRUK-BET TERMALICA KIDS CUP. Jutro od rana do rywalizacji staną zawodnicy urodzeni w 2011 roku, a w kolejne weekendy czerwca swoje turnieje będą także rozgrywać roczniki 2013 i 2012.

24 drużyny, 3 kraje

Grono drużyn, które podejmą rywalizację w Niecieczy jest międzynarodowe. Polskę, oprócz gospodarzy, reprezentować będą Górnik Łęczna, Sandecja Nowy Sącz, Beskidzka Akademia Piłkarska, Okocimski Brzesko, ŁTS Łabędy Gliwice, UKS SMS Stal Mielec, Akademia Piłkarska Sanok, Chemik Pustków, Wisłoka Dębica, UKS Niedźwiada Dolna, DAP Dębica, GAP Boguchwała, Global Soccer Academy Jasło, KS Zakopane, Reprezentacja Powiatu Legionowskiego, Limanovia Limanowa, Reprezentacja PPN Tarnów. Stawkę uzupełniają drużyny z zagranicy: MFK Karwina (Czechy), FK Dubnica nad Vahom, FC Tartan Presov (Słowacja).

Początek zawodów planowany jest na sobotę na godzinę 9.00 – mecze będą odbywały się do godz. 18.00. Finały – drugiego dnia – rozpoczynają się o 8.00 od meczów o miejsca 13-24, natomiast od 13.00 do rywalizacji staną zespoły, które powalczą o główne trofeum. Ceremonia dekoracji przewidziana jest na godzinę 17.00.

Harmonogram spotkań i wyniki na żywo można śledzić pod linkiem obok – TERMINARZ BBT KIDS CUP 2011

Sponsorami Turnieju jest Bruk-Bet, Termalica, Bruk-Bet Fotowoltaika, Intrac, Georyt, jego Partnerami są sieć sklepów piłkarskich R-GOL, producent rękawic bramkarskich i akcesoriów treningowych – FOOTBALL MASTERS, WE.SPORT.COM.PL.

Turniej został objęty patronatem honorowym Starosty Powiatu Tarnowskiego – Romana Łucarza.

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.