[AKADEMIA] Relacja z BBT KIDS CUP U-11 (wideo)

Po zimowej przerwie na zielone murawy wrócił turniej „Bruk-Bet Termalica Kids Cup” i w dniach 11-12 czerwca mogliśmy się emocjonować piłkarskimi pojedynkami zespołów z kategorii wiekowej U-11 (rocznik 2011). 

17 czerwca, 2022


Strona Główna / Akademia

Po zimowej przerwie na zielone murawy wrócił turniej „Bruk-Bet Termalica Kids Cup” i w dniach 11-12 czerwca mogliśmy się emocjonować piłkarskimi pojedynkami zespołów z kategorii wiekowej U-11 (rocznik 2011). Akademia Piłkarska Bruk-Bet Termalica Nieciecza po raz pierwszy zorganizowała międzynarodowy turniej, a tym razem do rywalizacji przystąpiły  23 drużyny. Do Niecieczy przyjechały polskie kluby, nie zabrakło także zagranicznych gości MFK Karvina (Czechy), FK Dubnica nad Vahom oraz FC Presov (Słowacja) !

Futbolowe święto rozpoczęło się w sobotni poranek i już po pierwszych meczach było wiadomo, że czeka nas mnóstwo świetnych, wyrównanych i stojących na dobrym poziomie spotkań. W pierwszej fazie turnieju drużyny podzielone zostały na cztery grupy, a to jak się prezentowały w tej części „Bruk-Bet Termalica Kids Cup” decydowało o rozstawieniu w niedzielnych finałach.

W grupie złotej rywalizacja trwała do ostatniej serii spotkań. Ostatecznie zwycięzcą turnieju została drużyna DAP Dębica, drugie miejsce przypadło Akademii Piłkarskiej Sandecja Nowy Sącz, a na ostatnim stopniu podium znalazła się drużyna Limanovii Limanowa.

W turnieju wzięły udział dwie drużyny gospodarzy. Chłopcy z rocznika 2011 rywalizację zakończyli na 6 miejscu w grupie „Złotej”, zaś podopieczni Dawida Krupy zbierając doświadczenie w grze z starszymi kolegami zajęli 17 miejsce.

>>> Wyniki wszystkich spotkań Bruk-Bet Termalica Kids Cup U-11 – 11-12 czerwca 2022 r.

Na zakończenie turnieju wybrana została drużyna „TOP 7”, czyli najlepszych graczy turnieju „Bruk-Bet Termalica Kids Cup U-11”, a znaleźli się w niej: Bartłomej Kałużny (Limanovia Limanowa) – MVP Turnieju, Jakub Janus (DAP Dębica) – „Król Strzelców”, Ksawery Kurowski (DAP Bębica) – Najlepszy Bramkarz Turnieju, Bartosz Junosza (Reprezentacja Powiatu Legionowskiego), Marcel Szczepański (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Marek Belko (FK Dubnica nad Vahom), Ksawery Fidut (Górnik Łęczna). 

Wszystkie informacje o turnieju można znaleźć na Facebooku >>> „Bruk-Bet Termalica Youth Cup”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym sponsorom i partnerom, za pomoc i wsparcie w  organizacji tego wydarzenia.

Turniej został objęty patronatem honorowym Starosty Powiatu Tarnowskiego – Romana Łucarza.

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.