Porażka z Tatranem

W dzisiejszym sparingu Bruk-Bet Termalica przegrała z Tatranem Liptovský Mikuláš 1:2. Po pierwszej połowie był bezbramkowy remis.

25 czerwca, 2022

Gola dla „Słoni” w 82 minucie, przy stanie 0:2, zdobył Wiktor Biedrzycki. Pewnie wykorzystał rzut karny. Podyktowany został po faulu na Murisie Mesanovicu.

W środę „Słoni” czeka kolejna gra kontrolna. Zmierzą się w niej z MFK Karviną

Skład: Bruk-Bet Termalica I połowa: Bartoszek – , Kukułowicz, Tekijaski, Biedrzycki, Jania, Hubinek, Zaviyskyi, Vasil, Polyarus, Pietraszkiewicz, Śpiewak. II połowa: Bartoszek – Kukułowicz, Biedrzycki, Błachiewicz, Grabowski, Dombrovskyi, Ambrosiewicz, Radwański, Gajda, Karasek, Mesanović