Galicjanka z Fortuną 1 Ligą

Pierwsza Liga Piłkarska ma przyjemność poinformować, że marka Galicjanka została Oficjalnym Partnerem Fortuna 1 Ligi w zakresie dostarczania wody dla klubów. Umowa obowiązywać będzie do końca sezonu 2022/2023.

11 lipca, 2022


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Pierwsza Liga Piłkarska ma przyjemność poinformowaćże marka Galicjanka została Oficjalnym Partnerem Fortuna 1 Ligi w zakresie dostarczania wody dla klubów. Umowa obowiązywać będzie do końca sezonu 2022/2023.

– W bieżącym sezonie nasza firma – Galicjanka Muszyna – będzie miała przyjemność dostarczania wody mineralnej do klubów i piłkarzy Fortuna 1 Ligi. Genezą funkcjonowania naszej firmy na rynku jest oparcie się o takie wartości jak zdrowie, sport i natura. Wpisuje się to idealnie we współpracę z klubami i osobami, dla których powyższe aspekty są ważne. Nie ma lepszego odwzorowania tych elementów jak realne wsparcie ludzi aktywnych, uprawiających sport zawodowy lub też amatorski. Woda mineralna jest od zawsze łączona ze sportem. Jej aspekty wynikające z naturalnej mineralizacji mają ogromny wpływ na nawodnienie oraz uzupełnienie niezbędnych mikroelementów podczas wysiłku fizycznego. Galicjanka Muszyna – to ENERGIA MINERAŁÓW i mamy nadzieje, że właśnie ta wartość przełoży się na wyniki oraz osiągnięcia piłkarzy w nadchodzącym sezonie, który będzie zapewne pełen sukcesów. Jesteśmy dumni, że możemy pomagać oraz przyczynić się do osiągania zakładanych celów sportowych czy też biznesowych – powiedział Tomasz Gawarzewski,  dyrektor sprzedaży i marketingu firmy Galicjanka Muszyna. 

Podczas obowiązywania umowy logotyp marki Galicjanka znajdzie się na bandach LED, bandach statycznych, a także ściankach konferencyjnych i do wywiadów. Ponadto logotyp znajdzie się także na stronie internetowej i social mediach rozgrywek. Marka Galicjanka planuje również aktywności skierowane do kibiców.

– Cieszymy, że udało nam się pozyskać nowego partnera, który rozumie nasze potrzeby. Mamy nadzieję, że współpraca będzie owocna dla wszystkich stron, co pozwoli nam widzieć wspólną przyszłość. Przed nami sezon pełen emocji i jesteśmy dumni z tego, że w tym czasie towarzyszyć będzie nam kolejny nowy partner – powiedział Marcin Janicki, prezes Pierwszej Ligi Piłkarskiej. 

Galicjanka Muszyna czerpie z natury to, co najlepsze

Galicjanka rodzi się w skałach Popradzkiego Parku Krajobrazowego, jednego z najstarszych na terenie Karpat. Wyjątkowość tego miejsca wpływa na smak i jakość pozyskiwanej wody. Źródła otaczają piękne lasy, góry z wyjątkowymi widokami na Tatry i Pieniny, kilkanaście rezerwatów przyrody i ścieżek przyrodniczych. Popradzki Park Krajobrazowy jest uznawany za jeden z najpiękniejszych i najbogatszych przyrodniczo terenów Polski.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.