Nasz rywal: Puszcza Niepołomice

W poniedziałek (g.15) „Słonie” zmierzą się z Puszczą Niepołomice. W dorobku rywala jest już dziewięć punktów.

13 sierpnia, 2022


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

W poniedziałek (g.15) „Słonie” zmierzą się z Puszczą Niepołomice. W dorobku rywala jest już dziewięć punktów.

W trwających rozgrywkach trzykrotnie wygrywał z Górnikiem Łęczna 1:0, Stalą Rzeszów 2:1 i Chojniczanką Chojnice 3:2. Za każdym razem przed własną publicznością. Na wyjazdach „Żubry” przegrywały z ŁKS-em Łódź 0:2 i Ruchem Chorzów 0:2.

Od 13 sierpnia 2015 trenerem zespołu jest Tomasz Tułacz. Przed sezonem wzmocnili go m.in. Michał Czarny z Olimpii Elbląg, Michał Koj (Korona Kielce), Adam Kramarz (Czarni Połaniec) czy Artur Siemaszko (Arka Gdynia).

U niepołomiczan warto zwrócić uwagę na Michała Czarnego. Defensor piłkarskie doświadczenie zdobywał w zespole „Słoni”. Występował w nim w latach 2009 – 2010. Rozegrał 36 spotkań, zdobywając dwie bramki. Najbardziej znanym zawodnikiem Puszczy jest Rafał Boguski. W ekstraklasie, głównie w barwach Wisły Kraków, rozegrał 355 meczów, zdobywając 61goli.

Spotkanie „Słoni”będzie można obejrzeć w telewizji (PolsatSportNews) oraz w internecie w modelu subskrypcyjnym na platformie PolsatBoxGo (https://bit.ly/PolsatBoxGoF1L) lub w formule PPV w centrum meczowym STATSCORE (bit.ly/BrukBetPPV). Kliknij w link i wspieraj Bruk-Bet Termalicę

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.