[U-15] Trampkarze z AWANSEM

Trampkarze starsi wygrywają ważne spotkanie z rówieśnikami z NKP Podhale Nowy Targ i na kolejkę przed końcem rozgrywek zapewnili sobie 𝗔𝗪𝗔𝗡𝗦 do małopolskiej 1.Ligi !

6 listopada, 2022


Strona Główna / Akademia

Podopieczni trenera Daniela Kurzawskiego w pojedynku z wymagającym rywalem zagrali bardzo dobre zawody, czym potwierdzili dobrą i równą postawę w całej rundzie jesiennej.

Gratulujemy zawodnikom oraz sztabowi trenerskiemu. Mamy nadzieję, że ten sukces napędzi was do dalszej pracy o czym przekonamy się wkrótce na wiosnę.

Foto: NKP Podhale Nowy Targ

Podhale Nowy Targ 2-5 (0:2) Bruk- Bet Termalica Nieciecza

Bramki: Kamil Romanowski 2, Kacper Kurek, Kacper Surowiec, Jakub Cieśla.

„Spotkanie przebiegało pod dyktando naszych zawodników, którzy w pełni potwierdzili swoją dominację w lidze i zasłużenie wygrali. Radość po końcowym gwizdku była ogromna. Warto zaznaczyć, że chłopców dopingowali ich rodzice, którzy w licznym gronie stawili się na meczu w Nowym Targu.”

Trener Daniel Kurzawski

BBT U-15: Jakub Halberda – Krystian Urban, Oliwier Nowicki, Kacper Surowiec, Maciej Adamski, Jakub Kudrański, Kacper Kurek, Jakub Cieśla, Kamil Romanowski, Krzysztof Fido, Antoni Szczygieł. Wystąpili także: Paweł Surowiec, Hubert Ogar, Kacper Barnaś, Łukasz Pasternak, Wiktor Łuszcz, Dominik Skórka.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.