Nasz rywal: Odra Opole

Ostatnie w tym roku spotkaniu Bruk-Bet Termalica zagra na wyjeździe z Odrą Opole. To zarazem pierwszy mecz rundy rewanżowej

10 listopada, 2022


Strona Główna / AKTUALNOŚCI

Ostatnie w tym roku spotkaniu Bruk-Bet Termalica zagra na wyjeździe z Odrą Opole. To zarazem pierwszy mecz rundy rewanżowej.

Odra na początku sezonu słabiej się prezentowała. Doprowadziło to do zmiany na stanowisku szkoleniowca. Od 19 października jest nim Adam Nocoń. Zastąpił Piotra Plewnię. Opolanie na swoim koncie mają 15 punktów. W tabeli Fortuny 1 Ligi zajmują również piętnastą pozycję. Na ich dorobek złożyły się cztery wygrane i trzy remisy. Ponadto dziesięciokrotnie przegrywali. Ich najskuteczniejszym zawodnikiem jest Mateusz Marzec. Do tej pory strzelił cztery gole. Mateusz Kamiński i Maksymilian Tkocz to piłkarze, którzy najczęściej w barwach Odry pojawiali się na murawie. W tej drużynie są również zawodnicy z dorobkiem w ekstraklasie. To: Maciej Makuszewski, Maciej Urbańczyk i Konrad Nowak.

W Odrze Opole pracował były szkoleniowiec „Słoni” Mariusz Rumak. Grali tam też ich byli gracze: Sebastian Bonecki czy Kamil Słaby.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.