Charakter i ambicja [skrót meczu]

Przyjęli dwa ciosy,  szybko odpowiedziały i zremisowały.

19 marca, 2023

Przyjęli dwa ciosy,  szybko odpowiedziały i zremisowały. „Słonie” w Rzeszowie wywalczyły remis, pokazując wolę walki i determinację.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowy remisem. W drugiej połowie gospodarze znaleźli drogę do bramki Tomasza Loski. Najpierw w 71 min pokonał go Dawid Olejarka. Sześć minut później po wideoweryfikacji arbiter podyktował karnego dla Stali. Na gola zamienił go Bartłomiej Poczobut. Zaraz po tym trafieniu, „Słonie” zdobyły kontaktowego gola za sprawą Marcela Błachewicza. Siedem minut później bramkę wyrównującą strzelił Muris Mesanović. Skrót meczu znajduje się pod tym adresem

Stal Rzeszów – Bruk-Bet Termalica 2:2  (0:0) 1:0 Olejarka 71, 2:0 Poczobut 77-karny, 2:1 Błachewicz 80, 2:2 Mesanović 88. Sędziował: Marcin Szczerbowicz. Żółte kartki: Góra (32 min).

Bruk-Bet Termalica: 99 Tomasz Loska – 26 Andrej Kadlec,  6 Nemanja Tekijaski, 97 Wiktor Biedrzycki, 10 Adam Radwański –  21 Damian Hilbrycht (70 14 Artem Poliarus), 22 Michal Hubinek, 89 Andrii Dombrovskyi (85 50 Florin Purece),15 Mariusz Fornalczyk (63 20 Marcel Błachewicz)- 53 Andrzej Trubeha (63 11 Muris Mesanović), 88 Tomas Poznar (70 9 Kacper Śpiewak). Rezerwowi: 30 Krystian Bartoszek –  9 Kacper Śpiewak, 11 Muris Mesanović, 14 Artem Poliarus, 18 Bartosz Farbiszewski, 20 Marcel Błachewicz,  28 Maciej Ambrosiewicz, 50 Florin Purece, 77 Artem Putiwcew. Trener:  Radoslav Latal.

Stal Rzeszów: 31 Krzysztof Bąkowski – 43 Franciszek Polowiec, 26 Łukasz Góra, 23 Krystian Wrona,  37 Piotr Głowacki – 10 Bartłomiej Poczobut, 68 Bartosz Wolski, 69 Damian Michalik (80 9 Wiktor Kłos), 80 Dawid Olejarka (80 7 Krzysztof Danielewicz), 4 Ramil Mustafaev – 11 Andreja Prokić. Rezerwowi: 24 Gerard Bieszczad –  4 Kamil Pajnowski, 7 Krzysztof Danielewicz, 9 Wiktor Kłos, 17 Kacper Sadłocha, 18 Krystian Wachowiak 20 Kacper Piątek,  Kacper Paśko, 86 Marcel Kotwica.  Trener: Daniel Myśliwiec.