BBT GOALKEEPER CAMP 2023

Wystartowały zapisy na obóz bramkarski Bruk-Bet Termalica Goalkeeper Camp 2023.

11 maja, 2023


Strona Główna / Akademia

W pierwszym tygodniu lipca odbędzie się kolejna edycja stacjonarnego obozu dla bramkarzy w czasie którego uczestnicy będą mieli możliwość podnieść swoje umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów Akademii Piłkarskiej Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Treningi zostały przygotowane przy współpracy z Waldemarem Piątkiem – trenerem bramkarzy pierwszej drużyny Bruk-Bet Termalica Nieciecza.

W trakcie obozu skupiamy się na kompleksowym rozwoju umiejętności bramkarskich, a naszym celem jest wyposażenie uczestników w umiejętności: techniczne, taktyczne, motoryczne oraz mentalne istotne z punktu widzenia specyfiki gry i rozwoju nowoczesnego bramkarza.

 

Uczestnicy zgrupowania przebywać będą w Hotelu Cristal Park w Dąbrowie Tarnowskiej, a podczas treningów będą korzystać z boisk położonych na terenie nowoczesnego kompleksu treningowego w Niecieczy.

 

Wszystkie najważniejsze informacje dotyczące obozu dla bramkarzy uzyskacie klikając w  poniższą grafikę.

 

Wszystkich chętnych zachęcamy do zapisu już dziś. Liczba miejsc ze względu na specyfikę pracy podczas treningu bramkarskiego jest ograniczona.

 

Dbajcie o formę! Do zobaczenia w wakacje !

 

 

 

 

 

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.