[AKADEMIA] Świętuj z nami Dzień Dziecka !

Wyjątkowo bo już 28 maja Akademia Piłkarska Bruk-Bet Termalica Nieciecza zaprasza na świętowanie Dnia Dziecka podczas Festiwalu Piłkarskiego Bruk-Bet Termalica Kids Cup.

26 maja, 2023


Strona Główna / Akademia

 

W najbliższą niedziele zapraszamy wszystkie dzieci kochające piłkę nożną do Niecieczy. Gwarantujemy, że na długo nie zapomnicie naszego wydarzenia. Startujemy już o godzinie 9:00 i bawimy się razem do aż do godziny 18:00.

 

Na pewno nie zabraknie piłkarskich emocji. Głównym punktem festiwalu są turnieje rozgrywane w trzech kategoriach wiekowych dla dzieci urodzonych w latach 2016-2017, 2015 oraz 2014. Rywalizacja odbywa się bez presji gry na wynik oraz publikacji końcowych tabel. W naszym turnieju każdy jest zwycięzcą i otrzymuje pamiątkowe nagrody !

 

 

Podczas niedzielnego wydarzenia w Niecieczy zobaczymy blisko 300 zawodników z ponad 30 zespołów, które zgłosiły się do wspólnej zabawy. Poza zespołami „Młodych Słoni” gospodarzy w turnieju zgrają z nami także drużyny:  AP Czarni Jasło, Wiślacka Szkoła Futbolu, Resovia Rzeszów, Brain&Body Chmielnik, Polan Żabno, Dunajec Nowy Sącz, Forza Tarnów, UKS Orlik Dębno, Metal Tarnów, Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska, UKS Niedźwiada Dolna, AMP Kickstar Kraków, Wisła Józefów, Pogoria Pogórska Wola, KS Nowa Jastrzabka, Lublinianka Lublin.

 

Nie zapomnieliśmy także o dodatkowych atrakcjach, które będą czekać na uczestników turniejów oraz wszystkie dzieci. Wśród nich znajdą się m.in.:

  • zabawy na dmuchańcach,
  • malowanie twarzy,
  • strefa gier 1×1 z Mario Mucholem,
  • stół do gry w Teq-Ball,
  • boisko do siatko-nogi,
  • turniej w grę FIFA 23 na konsoli X-BOX,
  • kącik plastyczny,
  • i wiele innych….

 

 

Swoją obecność podczas ceremonii dekoracji dla każdej kategorii wiekowej zapowiedzieli także zawodnicy Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Będzie to idealna okazja dla łowców autografów, aby poszerzyć swoją kolekcję podpisów.

 

Relację na bieżąco z naszego wydarzenia będzie można śledzić za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych – www.facebook.com/AkademiaBBT oraz www.facebook.com/BBTYouthCup

 

Do zobaczenia w niedziele w Niecieczy ! Baw się razem z Nami !

 

Turniej odbywa się dzięki wsparciu i pod patronatem Powiatu Tarnowskiego.

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.