Bruk-Bet Termalica Football Camp 2023 za nami !

Początkiem lipca zakończyliśmy kolejną edycję piłkarskiej półkolonii „Bruk-Bet Termalica Football Camp”, która realizowana jest przez Akademię Piłkarską Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Podczas tygodniowego obozu nasi uczestnicy mieli okazję podnieść swoje piłkarskie oraz sportowe umiejętności, a także skorzystać z licznych atrakcji.

3 lipca, 2023


Strona Główna / Akademia

W tegorocznej piłkarskiej półkolonii w Niecieczy wzięło udział 55 uczestników, którzy reprezentowali nie tylko lokalne kluby i akademie piłkarskie. Wśród chętnych, aby spędzić pierwszy tydzień wakacji z trenerami akademii piłkarskiej Bruk-Bet Termalica Nieciecza nie brakowało, także licznych gości z zagranicy, którzy wykorzystując przerwę od szkoły odwiedzili rodzinne strony. Chłopcy i dziewczęta zostali podzieleni na 5 grup zgodnie z wiekiem i poziomem sportowym i wspólnie z kadrą trenerską od razu zabrali się do intensywnych treningów.

 

Na naszych uczestników oprócz codziennych zajęć piłkarskich oraz motorycznych czekało wiele dodatkowych doświadczeń takich jak m.in. możliwość spotkania z trenerem Mariuszem Lewandowskim, a także byłymi już zawodnikami Słoni: Romanem Geregelem, Nemanja Tekijaskim oraz Michalem Hubinkiem w czasie którego najmłodsi mogli zapytać starszych kolegów o ich pierwsze kroki w piłce nożnej oraz o wyzwania i wyrzeczenia związane z byciem profesjonalnym piłkarzem.

 

Kolejnego dnia uczestnicy półkolonii mogli poczuć jakie emocje towarzyszą podczas turnieju piłki nożnej plażowej, który odbywał się w Tarnowie w ramach Igrzysk Europejskich.

 

 

Szeroką ofertę zajęć sportowych uzupełniały sporty walki oraz wyjścia na basen, które pozwoliły, aby uczestnicy Bruk-Bet Termalica Football Camp spróbowali swoich sił w wielu dyscyplinach sportowych dzięki, którym mogli się wszechstronnie rozwijać.

 

Ostatniego dnia z rana każdy uczestnik wziął udział w mini-turnieju do którego dołączyli, także zawodnicy z zaprzyjaźnionych klubów UKS Westovia oraz szkółki piłkarskiej English Football. Dzięki możliwości piłkarskiej rywalizacji z kolegami z innych drużyn, nasi podopieczni mogli przekonać się w grze jakie umiejętności zdołali poprawić przez ostatni tydzień.

 

Na koniec należy wspomnieć o wyróżnionych zawodnikach. Najlepszymi zawodnikami w swoich grupach zostali wybrani: Olaf Wilk i Oliwia Wnęk (Grupa Skrzaty), Radosław Jawień (Grupa Żak), Antoni Rogóż (Grupa Orlik), Norbert Chabura (Grupa Młodzik).

W konkursie plastycznym wyróżnienia otrzymali: Maksymilian Gawełczyk, Tobiasz Gawełczyk, Adrian Witnik, Milena Stasiak, Oliwia Pawelec, Wiktoria Janowiec, Michał Morawiec i Paweł Lis. Najlepszymi dryblerami w grze 1×1 okazali się: Nikodem Cudecki, Jakub Przybyło i Dawid Cegielski.

Turniej 3×3 w młodszej kategorii wiekowej zdominowali: Daria Plewa, Aleks Jarosz i Fabian Nabielec, natomiast wśród starszych najlepszymi w turnieju 7×7 okazali się: Norbert Chabura, Wiktor Chabura, Rustam Nazarov, Oskar Sak, Bartłomiej Michalski, Jan Pawluś i Adam Cegielski.

 

 

 

 

 

Dziękujemy naszym uczestnikom i trenerom prowadzącym zajęcia za stworzenie wspaniałej atmosfery podczas Campu.  Życzymy samych sportowych sukcesów. Do zobaczenia za rok !

 

Partnerem technicznym piłkarskiej półkolonii w Niecieczy była sieć sklepów R-Gol.com

Sponsor
Partnerzy
Partnerzy techniczni
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Copyright © 2021 / Wszelkie prawa zastrzeżone
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.